Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 991

Berán Nándor (1889-1965) 1939. Országos Földhitelintézet Tisztviselőinek Sportegyesülete kétoldalas bronz díjérem, hátoldalán TENNISZ 1939. II. O. III. + 1923. Pénzintézeti Központ Tisztviselőinek Sportegyesülete kétoldalas bronz díjérem, ARKANZAS BP gyártói jelzéssel, hátoldalán III. 28. gravírozással +  1912. Pénzintézeti Sportegyletek Ligája 1912 bronz díjérem (36,5mm) T:1-
30961.

Berán Nándor (1889-1965) 1939. "Országos Földhitelintézet Tisztviselőinek Sportegyesülete" kétoldalas bronz díjérem, hátoldalán "TENNISZ 1939. II. O. III." + 1923. "Pénzintézeti Központ Tisztviselőinek Sportegyesülete" kétoldalas bronz díjérem, "ARKANZAS BP" gyártói jelzéssel, hátoldalán "III. 28." gravírozással + 1912. "Pénzintézeti Sportegyletek Ligája 1912" bronz díjérem (36,5mm) T:1-

Rufpreis:
3 000 HUF
B. Kopp Judit (1943-1995) 1991. 100 éves a magyar Társadalombiztosítás - Sz. Kristóf egyoldalas bronz emlékérem (72mm) T:1-
30962.

B. Kopp Judit (1943-1995) 1991. "100 éves a magyar Társadalombiztosítás - Sz. Kristóf" egyoldalas bronz emlékérem (72mm) T:1-

Rufpreis:
1 200 HUF
11
Bogár Lívia (1957- ) 1984. Képíró Zoltán / Művészünk emlékére Keszthelyi Éremgyűjtők Csoportja ezüstpatinázott bronz emlékérem műanyag keretben (42,5mm) T:1-
30963.

Bogár Lívia (1957- ) 1984. "Képíró Zoltán / Művészünk emlékére Keszthelyi Éremgyűjtők Csoportja" ezüstpatinázott bronz emlékérem műanyag keretben (42,5mm) T:1-

Rufpreis:
1 200 HUF
Bogár Lívia (1957- ) 1984. Képíró Zoltán / Művészünk emlékére Keszthelyi Éremgyűjtők Csoportja ezüstpatinázott bronz emlékérem (42,5mm) T:1-
30964.

Bogár Lívia (1957- ) 1984. "Képíró Zoltán / Művészünk emlékére Keszthelyi Éremgyűjtők Csoportja" ezüstpatinázott bronz emlékérem (42,5mm) T:1-

Rufpreis:
1 200 HUF
Bogár Lívia (1957-) 1984. Képíró Zoltán / Művészünk emlékére Keszthelyi Éremgyűjtők Csoportja ezüstpatinázott bronz emlékérem sérült, plombált ÁPV tokban (42,5mm) T:1
30965.

Bogár Lívia (1957-) 1984. "Képíró Zoltán / Művészünk emlékére Keszthelyi Éremgyűjtők Csoportja" ezüstpatinázott bronz emlékérem sérült, plombált ÁPV tokban (42,5mm) T:1

Rufpreis:
1 200 HUF
Bogár Lívia (1957-) 1984. 1869 - Soproni Városszépítő Egyesület kétoldalas bronz emlékérem az egyesület fennállásának 125. évfordulója alkalmából (50mm) T:2 ph.
30966.

Bogár Lívia (1957-) 1984. "1869 - Soproni Városszépítő Egyesület" kétoldalas bronz emlékérem az egyesület fennállásának 125. évfordulója alkalmából (50mm) T:2 ph.

Rufpreis:
1 400 HUF
Bogár Lívia (1957-) 1984. 1869 - Soproni Városszépítő Egyesület kétoldalas bronz emlékérem az egyesület fennállásának 125. évfordulója alkalmából (50mm) T:1-
30967.

Bogár Lívia (1957-) 1984. "1869 - Soproni Városszépítő Egyesület" kétoldalas bronz emlékérem az egyesület fennállásának 125. évfordulója alkalmából (50mm) T:1-

Rufpreis:
1 400 HUF
Bogár Lívia (1957-) 1986. 100 éves a Nagykanizsai Ipartestület 1886-1986 / KIOSZ kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:1- patina Adamo NKe4
30968.

Bogár Lívia (1957-) 1986. "100 éves a Nagykanizsai Ipartestület 1886-1986 / KIOSZ" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:1- patina Adamo NKe4

Rufpreis:
1 400 HUF
30969.

Rufpreis:
1 400 HUF
30970.

Rufpreis:
1 400 HUF
30971.

Rufpreis:
1 400 HUF
Bogár Lívia (1957-) 1986. 100 éves a Nagykanizsai Ipartestület 1886-1986 / KIOSZ kétoldalas bronz emlékérem, az ezüst változat verőtövével készült, ezért fémjelzett! (42,5mm) T:1,1- patina Adamo NKe4
30972.

Bogár Lívia (1957-) 1986. "100 éves a Nagykanizsai Ipartestület 1886-1986 / KIOSZ" kétoldalas bronz emlékérem, az ezüst változat verőtövével készült, ezért fémjelzett! (42,5mm) T:1,1- patina Adamo NKe4

Rufpreis:
1 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF