Musik, Noten, Instrumenten

Zahl der Lose: 26

Márton Attila: Hegyvidéki muzsika. Bp., 2020. Hegyvidék. Kiadói papírkötésben
15149.

Rufpreis:
1 200 HUF
Révfy Géza: Új kurucz nóták dalos füzet 24p.
15150.

Rufpreis:
2 000 HUF
1921-1927 3 db régi kotta: Salome - Százszorszép, Katóka légy a babám!, Na, mit szól kegyed? Ez a zeném... Szövegíró: Harmath Imre. Bp., Rózsavölgyi és Társa. Vegyes állapotban, sérülésekkel.
15151.

Rufpreis:
1 400 HUF
cca 1900 Hochzeitslied / lakodalmi dal, kézzel írt régi kotta, a borító belső oldalán ajándékozási sorokkal, sérült, ragasztott kötésben
15152.

Rufpreis:
1 400 HUF
cca 1962 Romhányi József - Ránki György: Muzsikus Péter új kalandja. Zenés mesejáték 2 részben (3 kép). Szövegkönyv gépirat. Félvászon-kötésben, a borítón és a címoldalon Szerzői Jogvédő Hivatal Színházi Osztály bélyegzőkkel, 54 p. Romhányi József verses forgatókönyvére Ránki György komponálta a Muzsikus Péter új kalandjai c. gyermekoperát, melyet 1962-ben, a Bartók Gyermekszínházban mutattak be.
15153.

cca 1962 Romhányi József - Ránki György: Muzsikus Péter új kalandja. Zenés mesejáték 2 részben (3 kép). Szövegkönyv gépirat. Félvászon-kötésben, a borítón és a címoldalon "Szerzői Jogvédő Hivatal Színházi Osztály" bélyegzőkkel, 54 p. Romhányi József verses forgatókönyvére Ránki György komponálta a "Muzsikus Péter új kalandjai" c. gyermekoperát, melyet 1962-ben, a Bartók Gyermekszínházban mutattak be.

Rufpreis:
3 000 HUF
14
Houston Stewart Chamberlain: RIchard Wagner. München, 1919, F. Bruckmann A.-G. Német nyelven. Kiadói félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, részben foltos lapokkal, hiányzó hátsó szennylappal.
15154.

Rufpreis:
2 400 HUF
A. Gallen-Kallela: Piirutuksia techningar drawings. 1947, Werner Söderström. Kiadói kartonált kötés, sérült papír védőborítóval.
15155.

Rufpreis:
1 800 HUF
1863 Báró Orczy Bódogné Wass Emma grófnőnek. Emlékeim. Magyar dalok. Báró Orczy Bódogtól
15156.

Rufpreis:
2 000 HUF
Jolana Vikomt Bass elektromos basszusgitár. Új húrokkal, működő, jó állapotban. Kopásokkal. 108 cm
15157.

Rufpreis:
5 000 HUF
20
cca 1910 Kotta kolligátum: Kurucz dalok, Magyar zenei ereklyék, Az 1848-49-iki szabadságharcz dalai és indulói. Jó állapotban, kissé kopott vászonkötésben
15158.

Rufpreis:
3 000 HUF
Balázs Árpád nótás könyvei, I/A. II-VI. Bp., Bárd Ferenc és Fia - Rózsavölgyi. Kiadói haránt-alakú félvászon-kötések, kopott borítókkal, egy gerince sérült, az egyik borítója elvált a könyvtesttől, az egyik borítóján ceruzás bejegyzésekkel, a másikban ceruzás bejegyzésekkel.  Az I/A. füzet Balázs Árpád (1874-1941) által aláírt, dátumozott példány! +  Kókay István dalai. Bp., Nádor Kálmán. Kiadói haránt-alakú papírkötés.; + Sándor Jenő nótáskönyve. New York, Continental Publishing Co. Kiadói haránt-alakú papírkötés.;  Nyáray Károly operaénekes, tenor névbélyegzőivel, és az egyikben névbejegyzéssel.
15159.

Rufpreis:
4 000 HUF
15160.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF