Drucksachen

Zahl der Lose: 315

cca 1890 Sorsjátékkal kapcsolatos nyomtatott levél, magyar és német nyelven, hajtásnyomokkal
15187.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,73
10,59
cca 1890 A Hódmezővásárhelyi Ács- és Kőműves Segédek Önképző Egylete zászlószentelésre szóló dombornyomott meghívó 17x11 cm
15188.

Rufpreis:
3 000 HUF
1890 Meghívó a M. Kir. Honvéd Központi Kezelőtiszti Tanfolyam hallgatói által rendezett juniálisra, hajtott, levélként feladva
15189.

Rufpreis:
1 200 HUF
1890 Győri Hírlap XI. évf. majdnem teljes évfolyama,1-105. számai,1890. jan. 1. - dec. 25. számai. Félvászon-kötésben, 6 lap hiányos, az utolsó szám hiányos, csak 1 lapja van meg és az is hiányos, pár lapszélen sérülésnyommal, lapszéli szakadásokkal, kissé foltos lapokkal, pár lap kijár, két szám hiányzik (27., 57.), foltos, kissé kopott borítóval, a gerincen kis sérüléssel.
15190.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,05
58,82
1891 Meghívó az Eperjesi Kereskedők és az Eperjesi Kereskedelmi Ifjúsági Egylet által rendezett bálra, hajtott
15191.

Rufpreis:
1 800 HUF
1891-1908 Ethnographia, a Magyarországi Néprajzi Társaság értesítője, II. évf. VII-VIII. füzet + XIX. évf. 5. füzet. Bp., Magyar Néprajzi Társaság. Kiadói papírkötés, kissé foltos, sérült borítókkal.
15192.

Rufpreis:
1 400 HUF
1892 Magyar Ipar, az Országos Iparegyesület közlönye. Szerk.: Mudrony Soma, Gelléri Mór. XIII. kötet, 1-12. sz. (Teljes évfolyam). Bp., 1892, Neumayer Ede, (4)+196 p. Korabeli félvászon-kötésben, kissé sérült borítóval, sérült címlappal.
15193.

Rufpreis:
3 000 HUF
1893 Meghívó Monostorda vármegye monográfiája megíratási költségeinek fedezésére rendezett vármegye bálra
15194.

Rufpreis:
12 000 HUF
32,43
35,29
1894 Hódmezővásárhely emlékülés Kossuth Lajos halálának alkalmából meghívó 4 p
15195.

Rufpreis:
5 000 HUF
1895 Bp., Az Árpádok Királyi Vére Magyarország Családaiban - Athenaeum ismertető
15196.

Rufpreis:
1 000 HUF
cca 1895-1900 20 db dupla oldalas színes illusztráció (ékítmények, keramika, tenyészlovak, legfontosabb hadi és kereskedelmi lobogók, magyar festett fabútor stb.) a Pallas Nagy Lexikonából, nyomat, papír, jelzett, egyik kettészakadt, helyenként apró foltokkal, 24×31 cm
15197.

Rufpreis:
3 000 HUF
1896-1905 Ranschburg Gusztáv antikváriumának ajánlójegyzéke 13 db egybe kötve klf tematikákkal
15198.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF