Porzellan

Zahl der Lose: 346

11344.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,08
88,24
11345.

Rufpreis:
34 000 HUF
91,89
100,00
Fischer Emil (1863-1937): 2 db legényes váza párban 1923. Kézzel festett kőedény, jelzett. Reprodukálva: Art deco és modernizmus, lakásművészet Magyarországon 1920-1940. IMM kiállítás 24 cm Kis kopással
11346.

Rufpreis:
80 000 HUF
216,22
235,29
Aquincum Porcelángyár: Galambos lány. Jelzett, hibátlan, Terv: Ősz Szabó Antónia. 1970 körül. m: 24,3 cm
11347.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,05
58,82
Halmos Ferenc (1931-): Kristály mázas váza, jelzett, hibátlan, m: 23cm
11348.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,84
41,18
Halmos Ferenc (1931-): Kék kristály mázas fali tányér, jelzett, hibátlan, d: 30,5 cm
11349.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,65
52,94
Porcelán fali tükör és gyertyatartó, rózsákon kis lepattanás, jelzés nélkül, d: 35cm, h: 19 cm
11350.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,11
117,65
11351.

Rufpreis:
180 000 HUF
486,49
529,41
11352.

Rufpreis:
180 000 HUF
486,49
529,41
Zsolnay gondolkodó figura, tervező: Török János, ökörvér mázas, jelzett, nyakán javított 15 cm
11353.

Rufpreis:
1 000 HUF
43
Zsolnay gondolkodó figura, tervező: Török János, ökörvér mázas, jelzés nélkül (alján 2-es formaszámmal?), sérült, m: 22,5 cm
11354.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,65
52,94
11355.

Rufpreis:
70 000 HUF
189,19
205,88

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF