Keramiken Zahl der Lose: 332
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2783132
11012
435
28000
Art-ceramics
2819141
11013
435
Art-ceramics
Goebel hörcsög. Kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 9 cm
2819474
11014
435
Art-ceramics
Kis Roóz Ilona: Anya gyermekével. Kézzel festett, mázas kerámia, jelzett. Hibátlan. 18 cm 2749833
11015
435
Art-ceramics
Papp János István (1934-2004): Bagoly. Mázas kerámia, falplasztika, jelzett, sérült, 22,5x18x7 cm 2749828
11016
435
Art-ceramics
Kovács Gyula (1945-2004): Mese oroszlán. Mázas kerámia. Jelzés nélkül, minimális mázlepattanásokkal. 19x15x16,5 cm 2771286
11017
435
Art-ceramics
Böröcz Márta, kerámia tál, jelzés nélkül, hibátlan, d: 25 cm
2775631
11018
435
Art-ceramics
Jakab László: Budapest, Vár, címer. Kerámia fali dísz. Jelzett, minimális lepattanásokkal. 28x17 cm
2796470
11019
435
11000
Art-ceramics
Bod Éva (1924-2004): Kislány, mázas kerámia figura, jelzett, kis kopásnyomokkal, nyaklánca sérült m: 25 cm 2715243
11020
435
Art-ceramics
Kovács Éva (1938-2017): Ülő lány, mázas kerámia, hibátlan, jelzett, m: 11,5 cm
2796122
11021
435
Art-ceramics
Art Deco kerámia tál, narancssárga barna kézzel festett design olíva tál, Manufaktúra AALEN- Decor Sandra, WGP 1940-50-es évek, hibátlan, d: 19,5 cm /
Art Deco ceramic bowl, orange brown hand-painted design olive bowl, Manufactory AALEN- Decor Sandra, WGP 1940-50s
2765902
11022
435
Art-ceramics
Bán Károly: Retró váza, jelzett, hibátlan, m: 18,5 cm 2749012
11023
435
Art-ceramics
Farkas Ildikó: Kerámia váza, jelzett, hibátlan, m: 9cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF