Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 460

Lebó Ferenc (1960-) 2006 Borsos Miklós / Győr Megyei Jogú Város közgyűlése jelzett Ag emlékérem kapszulában (31,37mm/925/42,5mm) T:PP
31213.

Lebó Ferenc (1960-) 2006 "Borsos Miklós / Győr Megyei Jogú Város közgyűlése" jelzett Ag emlékérem kapszulában (31,37mm/925/42,5mm) T:PP

Rufpreis:
6 500 HUF
17,57
19,12
Lebó Ferenc (1960-) 2011. A győri városháza jelzett Ag emlékérem kapszulában (31,31g/999/42,5mm) T:1- (PP) ujjlenyomat, patina
31214.

Lebó Ferenc (1960-) 2011. "A győri városháza" jelzett Ag emlékérem kapszulában (31,31g/999/42,5mm) T:1- (PP) ujjlenyomat, patina

Rufpreis:
6 500 HUF
17,57
19,12
Lebó Ferenc (1960-) DN Szent László érem / Győr város címere kétoldalas bronz emlékérem (136mm) T:1 kis folt
31215.

Lebó Ferenc (1960-) DN "Szent László érem / Győr város címere" kétoldalas bronz emlékérem (136mm) T:1 kis folt

Rufpreis:
13 000 HUF
35,14
38,24
Lebó Ferenc (1960-) DN Apor Vilmos kétoldalas aranyozott Cu emlékérem kapszulában (42mm) T:1- (PP)
31216.

Lebó Ferenc (1960-) DN "Apor Vilmos" kétoldalas aranyozott Cu emlékérem kapszulában (42mm) T:1- (PP)

Rufpreis:
2 400 HUF
Lebó Ferenc (1960-) DN Magyar Könyvtárügyért Alapítvány - Győr kétoldalas bronz emlékérem kapszulában (42,5mm) + A Tulipános Iskola emlékérme egyoldalas bronz emlékérem (73mm) T:1
31217.

Lebó Ferenc (1960-) DN "Magyar Könyvtárügyért Alapítvány - Győr" kétoldalas bronz emlékérem kapszulában (42,5mm) + "A Tulipános Iskola emlékérme" egyoldalas bronz emlékérem (73mm) T:1

Rufpreis:
2 000 HUF
Ligeti Erika (1934-2004) 1986. Benyovszky Móric 1776-1786 / MÉE 1986 kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:1- patina Adamo BP19
31218.

Ligeti Erika (1934-2004) 1986. "Benyovszky Móric 1776-1786 / MÉE 1986" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:1- patina Adamo BP19

Rufpreis:
5 000 HUF
Ligeti Erika (1934-2004) 2001. A Richter János Hangversenyterem avatásának emlékére / Győri Filharmonikus Zenekar kétoldalas bronz emlékérem kapszulában (42mm) + ifj. Szlávics László (1959-) 2011. Nagy Magyarok / Liszt Ferenc 1811-1886 ezüstözött Cu emlékérem kapszulában (40mm) T:1,PP
31219.

Ligeti Erika (1934-2004) 2001. "A Richter János Hangversenyterem avatásának emlékére / Győri Filharmonikus Zenekar" kétoldalas bronz emlékérem kapszulában (42mm) + ifj. Szlávics László (1959-) 2011. "Nagy Magyarok / Liszt Ferenc 1811-1886" ezüstözött Cu emlékérem kapszulában (40mm) T:1,PP

Rufpreis:
2 000 HUF
20
Ligeti Erika (1934-2004) DN Révai / Pro Arte Somogy kétoldalas bronz emlékérem (95mm) T:1-
31220.

Ligeti Erika (1934-2004) DN "Révai / Pro Arte Somogy" kétoldalas bronz emlékérem (95mm) T:1-

Rufpreis:
2 000 HUF
18
Lisztes István (1942-) 1973. MÉE - Jászberényi Csoport / Pest-Buda-Óbuda egyesítésének századik évfordulójára bronz emlékérem (42,5mm) T:2
31221.

Lisztes István (1942-) 1973. "MÉE - Jászberényi Csoport / Pest-Buda-Óbuda egyesítésének századik évfordulójára" bronz emlékérem (42,5mm) T:2

Rufpreis:
1 400 HUF
Lisztes István (1942-) 1973. MÉE - Jászberényi Csoport / Pest-Buda-Óbuda egyesítésének századik évfordulójára kétoldalas bronz emlékérem (43mm) + Peternák Gusztáv (1928-) 1988. MÉE Budapest / Hungarie Strigonium Metropolis (Esztergom) kétoldalas bronz emlékérem Magyar Éremgyűjtők Egyesülete Budapest peremirattal (43mm) + Bognár György (1944-) 1996. Magyar Vasút - 150 Éve Európában, Pest-Buda kétoldalas bronz emlékérem (43mm) T:1,1- ütésnyom
31222.

Lisztes István (1942-) 1973. "MÉE - Jászberényi Csoport / Pest-Buda-Óbuda egyesítésének századik évfordulójára" kétoldalas bronz emlékérem (43mm) + Peternák Gusztáv (1928-) 1988. "MÉE Budapest / Hungarie Strigonium Metropolis (Esztergom)" kétoldalas bronz emlékérem "Magyar Éremgyűjtők Egyesülete Budapest" peremirattal (43mm) + Bognár György (1944-) 1996. "Magyar Vasút - 150 Éve Európában, Pest-Buda" kétoldalas bronz emlékérem (43mm) T:1,1- ütésnyom

Rufpreis:
4 000 HUF
Lőrincz István (1901-1985) 1957. Házasságkötésünk emlékére kétoldalas ezüstözött bronz emlékérem Mária-György 1932-1957 gravírozással T:2 patina
31223.

Lőrincz István (1901-1985) 1957. "Házasságkötésünk emlékére" kétoldalas ezüstözött bronz emlékérem "Mária-György 1932-1957" gravírozással T:2 patina

Rufpreis:
2 000 HUF
Madarassy Walter (1909-1994) 1973. Budapest 1873-1973 egyoldalas, öntött bronz plakett (78x101mm) T:1
31224.

Madarassy Walter (1909-1994) 1973. "Budapest 1873-1973" egyoldalas, öntött bronz plakett (78x101mm) T:1

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF