Design - Mode

Zahl der Lose: 107

Ásványos nyaklánc, h: 66 cm
12262.

Ásványos nyaklánc, h: 66 cm

Rufpreis:
10 000 HUF
27,03
29,41
Ásványos nyaklánc, h: 82 cm
12263.

Ásványos nyaklánc, h: 82 cm

Rufpreis:
10 000 HUF
27,03
29,41
Aventurin nyaklánc, h: 53 cm
12264.

Aventurin nyaklánc, h: 53 cm

Rufpreis:
5 500 HUF
14,86
16,18
Kígyóbőr női táska 30x18 cm Jó állapotban
12265.

Rufpreis:
4 000 HUF
Antik krokodilbőr táskák. bőr fogóval, kopottak, egyik fogó szakadt 19x19 cm, 23x16 cm
12266.

Rufpreis:
12 000 HUF
32,43
35,29
Jean-Paul Gaultier férfi parfüm és dezodor ajándék szett, eredeti díszdobozban, m: 24 cm
12267.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,65
52,94
Struccbőr női, színházi táska, kis kopásnyomokkal, 29x18 cm
12268.

Rufpreis:
8 000 HUF
Lalala design rádió, Philippe Starck (Thomson, 1996) Nincs kipróbálva, h: 28 cm / Das Radio Lalala wurde von Philippe Starck entworfen (geb. 18.1.1949 in Paris). Laut Beizettel zur Bedienungsanleitung wurde eine begrenzte Anzahl von 7000 Exemplaren hergestellt. Lautsprecher mit Metallgitter davor.
12269.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,08
88,24
WMF kínáló, üvegbetéttel, kopásokkal, jelzett, m: 21 cm
12270.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,68
82,35
4 db Cross és egyéb jelzett selyem és műselyem kendő
12271.

Rufpreis:
4 000 HUF
Ericofon, nincs kipróbálva. m: 21,5 cm, kopásokkal. Az Ericofon egy darabból álló műanyag telefon, amelyet a svéd Ericsson cég készített, és a 20. század második felében forgalmazták. Ez volt az első olyan kereskedelmi forgalomba hozott telefon, amely egyetlen egységbe építette be a tárcsát és a kézibeszélőt.
12272.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,54
44,12
Arzberg 4 részes, funkcionális, porcelán gyertyatartó, karácsonyfa formájú, jelzett, hibátlan, d: 6,5-8,5-11-13cm, teljes magasság: 7,5 cm
12273.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF