Bücher: Religion

Zahl der Lose: 30

17405.

Rufpreis:
2 400 HUF
Hunya Dániel: Az isteni főpap nyomában. Elmélkedések. I-II. köt. Magyar Papi Egység. Különszám 41-42, 45-46. hn., 1967-1968., Magyar Papi Egység. Kiadói papírkötés.
17407.

Rufpreis:
1 600 HUF
Keresztény zsebnaptár az 1920. szökőévre. Szerk.: Gosztonyi Jenő. Bp., 1920, Testvériség Könyvkiadó-vállalat, 128+(2) p. Átkötött papírkötésben, foltos borítóval, néhány sérült lappal.
17408.

Rufpreis:
1 600 HUF
Ablonczy Dániel: Zsoltárok könyv 1-2. köt. Bp., 2004., Open Art. Kiadói papírkötés.
17409.

Rufpreis:
1 400 HUF
Wolkenberg Alajos: Isten tiszteletreméltó szolgájának, Colombiere Kolos Jézus-társasági atyának, Jézus legszentebb Szíve tisztelete apostolának élete és lelki naplója. Írta és ford.: - - . Bp., 1929, Jézus Szíve Népleányi Társasága, 304+(1) p. Második kiadás. Sérült kiadói papírkötés.
17410.

Rufpreis:
1 400 HUF
Hegedűs Loránt: Jézus és Európa. (Modern teológiai tanulmányok.) Szerk.: Biernaczky Szilárd. Protestáns Művelődés Magyarországon 4. Bp., 1998., Mundus. Kiadói papírkötés, kopott borítóval.
17411.

Rufpreis:
1 400 HUF
Farkas József: Elbeszélések a magyarországi protestáns egyház hitbajnokainak és vértanuinak életéből. Bp., 1884., Hornyánszky Viktor. Korabeli aranyozott egészvászon-kötés, foltos borítóval.
17412.

Rufpreis:
1 600 HUF
1943 Papi lelkiség. Harmadik év. 1. szám. 1943/44. Bp., Korda. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval.
17413.

Rufpreis:
1 200 HUF
Cüppers Adolf József: A lyoni vértanuk. Történelmi elbeszélés Septimus Severus császár idejéből. Ford. és kiadta: Nagy István. Bp., 1929., Hangya. Átkötött félvászon-kötés.
17414.

Rufpreis:
1 200 HUF
17415.

Rufpreis:
1 000 HUF
17416.

Rufpreis:
1 000 HUF
17417.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF