Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 284

Paizs Tibor: Bestiárium. Bp., 2000, Penna Kiadó. Kiadói papírkötés, jó állapotban. A szerző által DEDIKÁLT példány.
17650.

Rufpreis:
1 000 HUF
Radó Antal: A fordítás művészete. Bp., 1909, Kisfaludy-Társaság (Franklin-ny.), 161+(1) p. Kiadói aranyozott, dombornyomott egészvászon-kötés, ajándékozási bejegyzéssel.
17651.

Rufpreis:
2 000 HUF
22
Nagy Gáspár: Földi pörök. BP., 1982. Magvető. Egészvászon kötésben, papír védőborítóval  A szerző, Nagy Gáspár által Baránszky László (1930-1999) művészettörténész részére DEDIKÁLT példány.
17652.

Rufpreis:
4 800 HUF
12,97
14,12
Biofüzetek sorozat. 4 kötete: 15.,18.,29., 30. Bioépítészet, Fürkészdarazsak, Biológiai védekezés, A természetes italokról
17653.

Rufpreis:
1 200 HUF
Losonci Miklós: A képalkotó Ady. Bp., 1998, Biró Family. Kiadói papírkötés. A szerző által DEDIKÁLT példány.
17654.

Rufpreis:
1 200 HUF
Móricz Zsigmond: Sárarany. Első kiadás. Bp., 1911, Nyugat. Későbbi átkötött félvászon kötésben, kissé sérültt gerinccel, előzéklap, címlap és első néhány lap kissé foltos.
17655.

Rufpreis:
1 600 HUF
17656.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,35
12,35
Ancsel Éva: Írás az éthoszról. DEDIKÁLT! Bp., 1981., Kossuth. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
17657.

Rufpreis:
2 000 HUF
Balassa József: A magyar nyelv. Bp.,én.,Athenaeum. Második, javított kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, hiányzó szennylapokkal, volt könyvtári példány.
17658.

Rufpreis:
1 600 HUF
17659.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,27
11,18
Dési János: Melyik a Jobbik? Bp., 2015, Ab Ovo. Kiadói papírkötés, jó állapotban. A szerző által Dr. Bach Iván részére DEDIKÁLT példány.
17660.

Rufpreis:
1 600 HUF
17661.

Rufpreis:
2 800 HUF
7,57
8,24

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF