Bücher: Andere Sprachen

Zahl der Lose: 16

17424.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,65
52,94
E.T.A. Hoffmanns sämtliche Werke in fünfzehn Bänden (in 4 Bänden) Herausgegeben mit einer biographischen Einleitung von Eduard Grisebach. Leipzig: ca 1910 Max Hesses Szecessziós egészvászon kötésben, szép állapotban. Dekoratív kiadvány.
17425.

Rufpreis:
6 500 HUF
17,57
19,12
17426.

Rufpreis:
3 000 HUF
17427.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,03
7,65
17428.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,03
7,65
Assollant, [Alfred]: Aventures merveilleuses mais authentiques du Capitaine Corcoran. I-II. köt. Paris, 1902, Librairie Hachette et Cie. Egészoldalas, fekete-fehér illusztrációkkal. Francia nyelven. Kiadói dekoratív, aranyozott egészvászon-kötés, aranyozott lapélekkel, az egyik borító kissé foltos.
17429.

Rufpreis:
3 000 HUF
Hugo, Victor: L homme qui rit. Kiadói egészvászon kötés, szakadt lapok, kopottas állapotban.
17430.

Hugo, Victor: L' homme qui rit. Kiadói egészvászon kötés, szakadt lapok, kopottas állapotban.

Rufpreis:
2 400 HUF
17431.

Rufpreis:
1 600 HUF
[Tolsztoj, Lev Nyikolajevics] Leo Tolstoi: Krieg und Frieden. [Háború és béke]. Berlin, [1909], A. Weichert, 1 t. + 683+(5) p. Német nyelven. Kiadói illusztrált, aranyozott, festett egészvászon-kötés, a borítón némi kopással.
17432.

Rufpreis:
1 800 HUF
Beecher Stowe, Harriet: La Case de l Oncle Tom. [Uncle Toms Cabin / Tamás bátya kunyhója]. Ford.: [Suzanne] Maerky-Richard. Geneve-Paris, é.n., J. H. Jeheber - Librairie Fischbacher, 1 t. + 256 p. Francia nyelven. Kiadói szecessziós, aranyozott, illusztrált egészvászon-kötés, kissé kopott, foltos borítóval.
17433.

Beecher Stowe, Harriet: La Case de l' Oncle Tom. [Uncle Tom's Cabin / Tamás bátya kunyhója]. Ford.: [Suzanne] Maerky-Richard. Geneve-Paris, é.n., J. H. Jeheber - Librairie Fischbacher, 1 t. + 256 p. Francia nyelven. Kiadói szecessziós, aranyozott, illusztrált egészvászon-kötés, kissé kopott, foltos borítóval.

Rufpreis:
1 200 HUF
17434.

Rufpreis:
2 000 HUF
17435.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF