Ex libris - Kleingrafik

Zahl der Lose: 24

Haranghy Jenő (1894-1951): 2 db illusztráció. Nyomat, papír, jelzett a nyomaton 15x11 cm
10662.

Rufpreis:
1 400 HUF
10
cca 1920 Egy aktus. 6 db pornográf grafika egy lapon Nyomat. 43x34 cm
10663.

Rufpreis:
2 000 HUF
Jelzés nélkül: Kalocsai érseki kisszeminárium címer és jelvény tervezetek 5 lapon 7 db ceruza rajz 11x14 cm
10664.

Rufpreis:
2 000 HUF
Alfred Kubin (1877-1959): 6 db grafika. Klisé 18x24 cm
10665.

Rufpreis:
2 000 HUF
Olvashatatlan jelzéssel: Városrészlet, rézkarc, papír, 11,5×7 cm
10666.

Rufpreis:
1 000 HUF
18 db vegyes ex libris
10667.

18 db vegyes ex libris

Rufpreis:
5 000 HUF
Vetlényi Zsolt (1967-): A nyúl egy napja. Rézkarc, merített papír, jelzett, számozott: 133/150, lapméret: 21×8 cm
10668.

Rufpreis:
2 000 HUF
10
Nagy Árpád Dániel (1894-1959) 8 db klf ex libris. Rézkarcok, jelzettek. 8,5x5,5 cm
10669.

Rufpreis:
4 000 HUF
10670.

Rufpreis:
3 000 HUF
10671.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,68
82,35
10672.

Rufpreis:
5 000 HUF
10673.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,68
82,35

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF