https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Militaria

Zahl der Lose: 41

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Peter Hore: Battleships. London, (2005.),Lorenz Books. Angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, papír védőborítón kis szakadással.
16808.

Peter Hore: Battleships. London, (2005.),Lorenz Books. Angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, papír védőborítón kis szakadással.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
12 000 HUF
32,43
EUR
,
35,29
USD
Zahl der Gebote:
1
Samuel Loring Morison - Norman Polmar: The American Battleship. St. Paul, 2003, MBI. Angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
16809.

Samuel Loring Morison - Norman Polmar: The American Battleship. St. Paul, 2003, MBI. Angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
6 000 HUF
16,22
EUR
,
17,65
USD
Zahl der Gebote:
0
Anthony J. Watts: The Royal Navy. An illustrated history. London,1999., Borckhampton Press. Angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, papír védőborítón kis szakadással.
16810.

Anthony J. Watts: The Royal Navy. An illustrated history. London,1999., Borckhampton Press. Angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, papír védőborítón kis szakadással.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
6 000 HUF
16,22
EUR
,
17,65
USD
Zahl der Gebote:
0
Kenedy Géza: Magyar vér Boszniában. Az 1878. évi bosznia-hercegovinai hadjárat félszázados évfordulójára. Bp., 1928, Stádium. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
16811.

Kenedy Géza: Magyar vér Boszniában. Az 1878. évi bosznia-hercegovinai hadjárat félszázados évfordulójára. Bp., 1928, Stádium. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopottas állapotban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
6 000 HUF
16,22
EUR
,
17,65
USD
Zahl der Gebote:
13
Breit József, Doberdói: Magyarország 1848/49. évi függetlenségi harcának katonai története. I. köt.: A téli hadjárat. Bp., 1897, Márkus Samu, VII+309 p.+ 5 t. Átkötött kopott félvászon-kötés, egy tábla javított, egy tábla hiányzik.
16812.

Breit József, Doberdói: Magyarország 1848/49. évi függetlenségi harcának katonai története. I. köt.: A téli hadjárat. Bp., 1897, Márkus Samu, VII+309 p.+ 5 t. Átkötött kopott félvászon-kötés, egy tábla javított, egy tábla hiányzik.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
4 800 HUF
12,97
EUR
,
14,12
USD
Zahl der Gebote:
1
Breit József, Doberdói: Magyarország 1848/49. évi függetlenségi harcának katonai története. III. köt.: A nyári hadjárat. Bp., 1898, Grill Károly, V+332+1 p. Korabeli kissé kopott félvászon-kötés, festett lapélekkel, a táblák hiányoznak.
16813.

Breit József, Doberdói: Magyarország 1848/49. évi függetlenségi harcának katonai története. III. köt.: A nyári hadjárat. Bp., 1898, Grill Károly, V+332+1 p. Korabeli kissé kopott félvászon-kötés, festett lapélekkel, a táblák hiányoznak.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
3 800 HUF
10,27
EUR
,
11,18
USD
Zahl der Gebote:
1
Dunapataj az I. világháborúban. Faddi József dunapataji népfölkelő naplója. (Élettörténet a világháborúból 1914 - 1917). Az előszót és a jegyzeteket írta: Rákóczy Rozália. Kalocsa-Dunapataj, 2014, Viski Károly Múzeum - Kalocsai Múzeumbarátok Köre. Kiadói kartonált papírkötés. Megjelent 500 példányban.
16814.

Dunapataj az I. világháborúban. Faddi József dunapataji népfölkelő naplója. (Élettörténet a világháborúból 1914 - 1917). Az előszót és a jegyzeteket írta: Rákóczy Rozália. Kalocsa-Dunapataj, 2014, Viski Károly Múzeum - Kalocsai Múzeumbarátok Köre. Kiadói kartonált papírkötés. Megjelent 500 példányban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
5 000 HUF
13,51
EUR
,
14,71
USD
Zahl der Gebote:
0
Harald Eggenberger: Österreich-Ungarns U-Boot-Kommandanten 1914 bis 1918. Mit einem Vorwort von Bernhard Wenning. Schleinbach, 2013., Winkler-Hermaden. Német nyelven. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
16815.

Harald Eggenberger: Österreich-Ungarns U-Boot-Kommandanten 1914 bis 1918. Mit einem Vorwort von Bernhard Wenning. Schleinbach, 2013., Winkler-Hermaden. Német nyelven. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
5 000 HUF
13,51
EUR
,
14,71
USD
Zahl der Gebote:
1
Wladimir Aichelburg: Schlachtschiffe Österreich-Ungarn. Habsburg, Árpád und Babenberg in zeitgenössischen Dokumentum. Österreichs Schiffahrt in alten Ansichten Album 3. Wien, 2001., NW Verlag. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
16816.

Wladimir Aichelburg: Schlachtschiffe Österreich-Ungarn. Habsburg, Árpád und Babenberg in zeitgenössischen Dokumentum. Österreichs Schiffahrt in alten Ansichten Album 3. Wien, 2001., NW Verlag. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
5 000 HUF
13,51
EUR
,
14,71
USD
Zahl der Gebote:
0
Wladimir Aichelburg: Der Thronfolger und das Meer. K. u. k. Admiral Erzherzog Franz Ferdinand von Österreich-Este in zeitgenössischen Bilddokumenten. Österreichs Schiffahrt in alten Ansichten Album 2. Wien, 2001., NW Verlag. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
16817.

Wladimir Aichelburg: Der Thronfolger und das Meer. K. u. k. Admiral Erzherzog Franz Ferdinand von Österreich-Este in zeitgenössischen Bilddokumenten. Österreichs Schiffahrt in alten Ansichten Album 2. Wien, 2001., NW Verlag. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
5 000 HUF
13,51
EUR
,
14,71
USD
Zahl der Gebote:
0
Nikolaus A. Sifferlinger: Rapidkreuzer Helgoland. Im Einsatz für Österreich-Ungarn und Italien. Österreichs Schiffahrt in alten Ansichten Album 7. Wien-Graz, 2006., NW Verlag. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
16818.

Nikolaus A. Sifferlinger: Rapidkreuzer Helgoland. Im Einsatz für Österreich-Ungarn und Italien. Österreichs Schiffahrt in alten Ansichten Album 7. Wien-Graz, 2006., NW Verlag. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
5 000 HUF
13,51
EUR
,
14,71
USD
Zahl der Gebote:
0
Zvonimir Freivogel: Österreichisch-ungarische Hochseetorpedoboote und ihre Schicksale. Österreichs Schiffahrt in alten Ansichten Album 5. Wien-Graz, 2002., NW Verlag. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
16819.

Zvonimir Freivogel: Österreichisch-ungarische Hochseetorpedoboote und ihre Schicksale. Österreichs Schiffahrt in alten Ansichten Album 5. Wien-Graz, 2002., NW Verlag. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
5 000 HUF
13,51
EUR
,
14,71
USD
Zahl der Gebote:
0

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Unsere Kontakte

Öffnungszeiten

  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Unsere Seiten

© 2011-2024 Darabanth Briefmarkenhandel und Numiskatik GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Direktübertragung

Los im Warenkorb

Gesamtsumme

Weiter einkaufen
  Zur Kasse