Siebenbürgen

Zahl der Lose: 1744

Anina, Stájerlakanina, Steierdorf; (EK)
20998.
Materialzeichen T2/3

Rufpreis:
5 000 HUF
1921 Arad, Fő utca, Első Magyar Általános Biztosító Társaság Főügynöksége, Millennium sörcsarnok és étterem, hirdetőoszlop, autóbusz. Bickel József kiadása / main street, insurance company, restaurant and beer hall, advertising column, autobus (fl)
20999.
Materialzeichen T2/3

Rufpreis:
7 000 HUF
18,92
20,59
1899 (Vorläufer) Arad, Margit villa. Lith. Réthy L. és Fia / villa. Art Nouveau, floral, litho
21000.
Materialzeichen T2

Rufpreis:
14 000 HUF
37,84
41,18
18
1901 Arad, Szabadság szobor, Löwy Herman üzlete. Szecessziós virágos litho keret / monument, shops. Art Nouveau, floral, litho frame (EK)
21001.
Materialzeichen T2/3

Rufpreis:
11 000 HUF
29,73
32,35
Arad, látkép madártávlatból. Réthy L. és Fia kiadása. Szecessziós lóherés litho keret / general view. Art Nouveau, litho frame with clover
21002.
Materialzeichen T2/3

Rufpreis:
12 000 HUF
32,43
35,29
1902 Arad, Színház, üzletek. Szecessziós címeres litho keret / theatre, shops. Art Nouveau, litho frame with coat of arms
21003.
Materialzeichen T2/3

Rufpreis:
11 000 HUF
29,73
32,35
1903 Arad, Nyári színház, Nemzeti színház, Zilahy Gyula igazgató. Bloch H. kiadása / summer theatre, national theatre, theatre director. Art Nouveau, floral (felületi sérülés / surface damage)
21004.
Materialzeichen T2/3

Rufpreis:
10 000 HUF
27,03
29,41
Arad, Felső kereskedelmi iskola és park. Vasúti levelezőlapárusítás 52. sz. 1915. / trade school, park
21005.
Materialzeichen T2/3

Rufpreis:
4 000 HUF
Arad, Bulev. General Berthelot / utca, szálloda és kávéház, Erdélyi Hitelbank, üzletek / street view, hotel and café, bank, shops
21006.
Materialzeichen T1/2

Rufpreis:
3 200 HUF
8,65
9,41
1916 Arad, Maros részlet madártávlatból / Mures riverside (ragasztónyom / glue marks)
21007.
Materialzeichen T3

Rufpreis:
2 600 HUF
7,03
7,65
Arad - 3 db modern képeslap / 3 modern postcards
21008.
Materialzeichen Materialzeichen

Rufpreis:
2 000 HUF
1958 Arad, szabadtéri óra a parkban / open air class in the park (fa)
21009.
Materialzeichen T3

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF