Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 494

Fritz Mihály (1947-) DN Pedagógus Szolgálati Emlékérem egyoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:1-
31070.

Fritz Mihály (1947-) DN "Pedagógus Szolgálati Emlékérem" egyoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:1-

Rufpreis:
1 200 HUF
Fülöp Zoltán (1951-2004) 1978. Koronázási jelvények kétoldalas jelzett Ag emlékérem plasztiktokban, tanúsítvánnyal (27g/0.925/42,5mm) T:1- (PP) patina, ujjlenyomat
31071.

Fülöp Zoltán (1951-2004) 1978. "Koronázási jelvények" kétoldalas jelzett Ag emlékérem plasztiktokban, tanúsítvánnyal (27g/0.925/42,5mm) T:1- (PP) patina, ujjlenyomat

Rufpreis:
6 000 HUF
Fülöp Zoltán (1951-2004) 1991. Őszentsége II. János Pál pápa magyarországi látogatása emlékére 1991 kétoldalas jelzett Ag emlékérem műanyag tokban (15,91g/0.999/42,5mm) T:1- patina, karc
31072.

Fülöp Zoltán (1951-2004) 1991. "Őszentsége II. János Pál pápa magyarországi látogatása emlékére 1991" kétoldalas jelzett Ag emlékérem műanyag tokban (15,91g/0.999/42,5mm) T:1- patina, karc

Rufpreis:
5 500 HUF
14,86
16,18
Fülöp Zoltán (1951-2004) 1994. Margit imái vezekelve szállnak / Szent Margit ereklyetartó - Esztergom aranyozott bronz emlékérem műanyag dísztokban (42,5mm) T:1
31073.

Fülöp Zoltán (1951-2004) 1994. "Margit imái vezekelve szállnak / Szent Margit ereklyetartó - Esztergom" aranyozott bronz emlékérem műanyag dísztokban (42,5mm) T:1

Rufpreis:
1 600 HUF
Fűz Veronika (1951-) DN A magyar kultúra napja / Szeged kétoldalas bronz emlékérem (42mm) T:1-
31074.

Fűz Veronika (1951-) DN "A magyar kultúra napja / Szeged" kétoldalas bronz emlékérem (42mm) T:1-

Rufpreis:
3 000 HUF
Gáti Gábor (1937-) DN Scheiber Sándor Díj / Emlékezz kétoldalas bronz plakett (82mm) T:1- kis patina
31075.

Gáti Gábor (1937-) DN "Scheiber Sándor Díj / Emlékezz" kétoldalas bronz plakett (82mm) T:1- kis patina

Rufpreis:
4 000 HUF
Győrfi Sándor (1951-) 1984. Váci Mihály Emlékbizottság - Születésének 60. évfordulójára - Nyíregyháza kétoldalas bronz plakett (80mm) T:1- patina
31076.

Győrfi Sándor (1951-) 1984. "Váci Mihály Emlékbizottság - Születésének 60. évfordulójára - Nyíregyháza" kétoldalas bronz plakett (80mm) T:1- patina

Rufpreis:
4 000 HUF
Györfi Sándor (1951-) 1988. Debreceni Református Kollégium 1538 - 1988 / CDL ANNI COLLEGII REFORMATORUM DEBRECENENSIS - ORANDO ET LABORANDO kétoldalas bronz emlékérem (42mm) + Lebó Ferenc (1960-) 1991. Magyar Reformátusok II. Világtalálkozója aranyozott bronz emlékérem kapszulában (42mm) T:1 (PP) folt
31077.

Györfi Sándor (1951-) 1988. Debreceni Református Kollégium "1538 - 1988 / CDL ANNI COLLEGII REFORMATORUM DEBRECENENSIS - ORANDO ET LABORANDO" kétoldalas bronz emlékérem (42mm) + Lebó Ferenc (1960-) 1991. "Magyar Reformátusok II. Világtalálkozója" aranyozott bronz emlékérem kapszulában (42mm) T:1 (PP) folt

Rufpreis:
4 000 HUF
Horváth Sándor (1956-) 1986. Gróf Széchenyi István 1791-1860 / Nagycenk Széchenyi-kastély kétoldalas, öntött bronz emlékérem (90mm) T:1- kis patina
31078.

Horváth Sándor (1956-) 1986. "Gróf Széchenyi István 1791-1860 / Nagycenk Széchenyi-kastély" kétoldalas, öntött bronz emlékérem (90mm) T:1- kis patina

Rufpreis:
8 000 HUF
Horváth Sándor (1956-) 1986. Solymári Valkó László 1909-1984 egyoldalas bronz emlékplakett (108x77mm) T:1- kis patina
31079.

Horváth Sándor (1956-) 1986. "Solymári Valkó László 1909-1984" egyoldalas bronz emlékplakett (108x77mm) T:1- kis patina

Rufpreis:
4 000 HUF
Horváth Sándor (1956- ) 1991. Sütő András / Pusztakamarás kétoldalas öntött bronz emlékérem (87mm) T:1- kis patina
31080.

Horváth Sándor (1956- ) 1991. "Sütő András / Pusztakamarás" kétoldalas öntött bronz emlékérem (87mm) T:1- kis patina

Rufpreis:
4 000 HUF
Ispánki József (1906-1992) 1938. Hazatért felvidéki testvéreit magyar szeretettel köszönti Budapest székesfőváros közönsége / Az ezeréves Magyarország első királya Szent István évében 1038-1938 kétoldalas öntött bronz emlékérem (83mm) T:1- patina
31081.

Ispánki József (1906-1992) 1938. "Hazatért felvidéki testvéreit magyar szeretettel köszönti Budapest székesfőváros közönsége / Az ezeréves Magyarország első királya Szent István évében 1038-1938" kétoldalas öntött bronz emlékérem (83mm) T:1- patina

Rufpreis:
11 000 HUF
29,73
32,35

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF