Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign" Zahl der Lose: 411
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2798750
10639
433
4200
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Zafranek után, jelzés nélkül: Városrészlet (Bécs?). Akvarell, papír, üvegezett fakeretben, hátoldalán Franz Holly bécsi képkeretező 1920-40 körüli címkéjével. 11x16 cm.
2798633
10640
433
Faragó G jelzéssel: Alak napernyővel. Akvarell, tus, papír. Üvegezett, dekoratív fakeretben, 14x11 cm. 2800887
10641
433
3200
Kós Károly (1883-1977): Véndiákok bálja, 1925. Színes linómetszet, papír, utólagos jelzéssel, 15,5×12 cm 2609104
10642
433
Pólya Tibor jelzéssel: Férfi portré Vegyes technika, papír Üvegezett keretben 10x11 cm
2760114
10643
433
Gáborjáni Szabó Kálmán (1897-1955): Közeleg a tél, fametszet, papír, utólagos jelzéssel, paszpartuban, 11,5x15 cm
2760117
10644
433
Gáborjáni Szabó Kálmán (1897-1955): Favágók, fametszet, papír, utólagos jelzéssel, paszpartuban, 15,5x9,5 cm
2760119
10645
433
Gáborjáni Szabó Kálmán (1897-1955): Favágó, fametszet, papír, utólagos jelzéssel, paszpartuban, 20x13,5 cm
2698642
10646
433
Nyáry jelzéssel: Napfényes táj. Olaj, karton. Dekoratív fakeretben, 35×44 cm
2765841
10647
433
R jelzéssel, magyar grafikus, XX. sz. második fele: Cifra nyomorúság (karikatúra). Tus, akvarell, papír. Papírra kasírozva, ragasztószalaggal rögzítve. 16x25 cm 2765840
10648
433
B jelzéssel, magyar grafikus, XX. sz. második fele: Analógia (karikatúra). Tus, akvarell, papír. Papírra kasírozva. 13x23 cm
2790221
10649
433
Kós Károly (1883-1977): Házbelső. Linómetszet, papír, utólagos jelzéssel, 10,5×10,5 cm 2795240
10650
433
Marnit... jelzéssel: Téli kirándulás szánon. Olaj, vászon, Keretben. 35x25 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF