Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 599

D. Borbély Gizella (1920-1994): Virágok. Olaj, farost, jelezve balra lent, hátoldalán autográf felirattal, Képcsarnok Vállalat és Artrend címkéjével. Dekoratív fakeretben, 80×60 cm
10096.

Rufpreis:
36 000 HUF
97,30
105,88
Darmó Éva (1980-): Misztikus történet. Olaj, vászon, jelzett a hátoldalán, 50x40 cm.
10097.

Rufpreis:
24 000 HUF
64,86
70,59
Darmó Éva (1980-): Szent és profán. Olaj, rétegelt falemez, jelzett a hátoldalán, fakeretben, 80x50 cm.
10098.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,68
82,35
Darmó Éva (1980-): Akt kisasszony kert mintás szőnyeg előtt. Olaj, rétegelt falemez, jelzett a hátoldalán, 105x45 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
10099.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,68
82,35
Deim Pál (1932-2016): Valahol. Akril, vásznazott lemez, jelezve balra lent. Hátoldalán autográf felirattal. Fakeretben, 20x15 cm.
10100.

Deim Pál (1932-2016): "Valahol". Akril, vásznazott lemez, jelezve balra lent. Hátoldalán autográf felirattal. Fakeretben, 20x15 cm.

Rufpreis:
200 000 HUF
540,54
588,24
20
Deli Antal (1886-1960): Vázlatok. Ceruza, papír, . Jelzett 18x22 cm
10101.

Rufpreis:
4 000 HUF
Diskay Lenke (1924-1980): Kora ősz. Linómetszet, papír jelzett, számozott (75/100). Kissé foltos, elszíneződött. Üvegezett fakeretben. 42,5x31 cm
10102.

Rufpreis:
2 000 HUF
Dobrovits Ferenc (1941-1988): Csendélet. Olaj, farost, jelzett. Hátoldalán autográf felirattal és ajándékozási sorokkal. Dekoratív keretben. 60x50 cm
10103.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,05
58,82
Drégely László (1932-1990): Csendélet. Olaj, farost, jelezve balra fent, fakeretben, 27×37 cm
10104.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,16
176,47
Duczon Elemér (?-), XX. sz. végi romániai magyar festő: Téli táj. Tempera, papír. Jelezve jobbra lent, a hátoldalán autográf felirattal. Üvegezett fakeretben. 33X28 cm
10105.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,35
12,35
Duczon Elemér (?-), XX. sz. végi romániai magyar festő: December. Tempera, papír. Jelezve jobbra lent, a hátoldalán autográf felirattal és román kiviteli bélyegzővel. Üvegezett fakeretben. 31,5X28 cm
10106.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,35
12,35
Dudás Jenő (1900-1991): Tihanyi betakarítás. Rézkarc, papír, jelzett (lap bal alsó sarkában), lapszéli apró sérüléssel, 29×38,5 cm
10107.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,73
10,59

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF