Porzellan

Zahl der Lose: 321

Royal Tudor Ware Ironstone, angol fajansz teáskanna, 17th Century England máz alatti mintával. Jelzett, minimális kopással, m: 21 cm
11477.

Royal Tudor Ware Ironstone, angol fajansz teáskanna, '17th Century England' máz alatti mintával. Jelzett, minimális kopással, m: 21 cm

Rufpreis:
5 000 HUF
British Anchor Ironstone, angol fajansz teáskanna, Old Country Castles máz alatti mintával. Jelzett, hibátlan, m: 24,5 cm
11478.

Rufpreis:
5 000 HUF
11479.

Rufpreis:
5 000 HUF
Capodimonte kancsó, jelzett, kis lepattanásokkal, m: 42 cm
11480.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,65
52,94
Olasz porcelán váza 2db, jelzett, hibátlan, m:23cm
11481.

Rufpreis:
10 000 HUF
27,03
29,41
11482.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,73
32,35
11483.

Rufpreis:
12 000 HUF
32,43
35,29
Hat személyes fajansz teás készlet. Matricás, jelzés nélkül, komplett, kis kopással
11484.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,05
58,82
Japán süteményes készlet, 5 személyes, hibátlan, jelzett, d: 15 cm, 43x16cm
11485.

Rufpreis:
6 000 HUF
Victoria japonizáló süteményes készlet, 5 személyes, hibátlan, jelzett, d: 15,5-26cm
11486.

Rufpreis:
6 000 HUF
Kínai pávás porcelán váza, jelzett, kopásnyomokkal, m: 30 cm
11487.

Rufpreis:
7 500 HUF
20,27
22,06
KPM porcelán mokkás készlet. Aranyozott, jelzett, hibátlan. Hat személyes
11488.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,32
26,47

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF