Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 559

Bognár György (1944-) 1989. Az Amerikai Egyesült Államok elnöke George Bush / Az USA elnökének magyarországi látogatása 1989. július 11-13 Ag emlékérem sérült eredeti tokban (31,34g/0.999/42,5mm) T:1- (PP) fo. Hungary 1989. President of the United States George Bush / President of USA visits Hungary 11-13. 07. 1989 Ag commemorative medallion in damaged original case. Sign.: György Bognár (31,34g/0.999/42,5mm) C:AU (PP) spotted
31518.

Bognár György (1944-) 1989. "Az Amerikai Egyesült Államok elnöke George Bush / Az USA elnökének magyarországi látogatása 1989. július 11-13" Ag emlékérem sérült eredeti tokban (31,34g/0.999/42,5mm) T:1- (PP) fo. Hungary 1989. "President of the United States George Bush / President of USA visits Hungary 11-13. 07. 1989" Ag commemorative medallion in damaged original case. Sign.: György Bognár (31,34g/0.999/42,5mm) C:AU (PP) spotted

Rufpreis:
7 000 HUF
18,92
20,59
Bognár György (1944-) 1990. Magyar Köztársaság 1956-1989. Október 23. / Hazádnak rendületlenül légy híve oh magyar kétoldalas bronz emlékérem (42mm) T:1-
31519.

Bognár György (1944-) 1990. "Magyar Köztársaság 1956-1989. Október 23. / Hazádnak rendületlenül légy híve oh magyar" kétoldalas bronz emlékérem (42mm) T:1-

Rufpreis:
2 400 HUF
Bognár György (1944-) 1990. Gróf Batthyány Lajos nádor, az iskola alapítója 1765 / A Nagykanizsai Gimnázium 225 éves évfordulójára bronz emlékérem (42,5mm) T:1-
31520.

Rufpreis:
2 000 HUF
Bognár György (1944-) ~1990. Erdélyért - Pro Transilvania egyoldalas bronz emlékérem (140mm) T:1-
31521.

Bognár György (1944-) ~1990. "Erdélyért - Pro Transilvania" egyoldalas bronz emlékérem (140mm) T:1-

Rufpreis:
6 000 HUF
Bognár György (1944-) 1991. II. János Pál pápa látogatása - 1991 Debrecen kétoldalas aranyozott Cu emlékérem (65mm) T:2 karc
31522.

Bognár György (1944-) 1991. "II. János Pál pápa látogatása - 1991 Debrecen" kétoldalas aranyozott Cu emlékérem (65mm) T:2 karc

Rufpreis:
3 000 HUF
Bognár György (1944-) 1991. Szent-Györgyi Albert Orvostudományi Egyetem Szeged / 86. Versammlung der Anatomischen Gesellschaft (Az Anatómiai Társaság 86. gyűlése) Szeged 1991 kétoldalas, ezüstpatinázott bronz emlékérem (42,5mm) T:1- kopott ezüstözés
31523.

Bognár György (1944-) 1991. "Szent-Györgyi Albert Orvostudományi Egyetem Szeged / 86. Versammlung der Anatomischen Gesellschaft (Az Anatómiai Társaság 86. gyűlése) Szeged 1991" kétoldalas, ezüstpatinázott bronz emlékérem (42,5mm) T:1- kopott ezüstözés

Rufpreis:
1 200 HUF
31524.

Rufpreis:
1 400 HUF
Bognár György (1944-) 1996. Magyar Vasút - 150 Éve Európában, Pest-Buda kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:1-
31525.

Rufpreis:
2 000 HUF
Bognár György (1944-) 1996. És annyi balszerencse közt, oly sok viszály után... egyoldalas bronz hátlapi nagyminta (190mm) T:1-
31526.

Bognár György (1944-) 1996. "És annyi balszerencse közt, oly sok viszály után..." egyoldalas bronz hátlapi nagyminta (190mm) T:1-

Rufpreis:
40 000 HUF
108,11
117,65
Bognár György (1944-) DN Raoul Wallenberg - Budapest 1944-1945 Ag emlékérem dísztokban (31,31g/0.999/42,5mm) T:1 (PP) patina
31527.

Bognár György (1944-) DN "Raoul Wallenberg - Budapest 1944-1945" Ag emlékérem dísztokban (31,31g/0.999/42,5mm) T:1 (PP) patina

Rufpreis:
4 800 HUF
12,97
14,12
11
Bognár György (1944-) DN Raoul Wallenberg - Budapest 1944-1945 jelzett Ag emlékérem (31,32g/0.999/42,5mm) T:PP patina
31528.

Bognár György (1944-) DN "Raoul Wallenberg - Budapest 1944-1945" jelzett Ag emlékérem (31,32g/0.999/42,5mm) T:PP patina

Rufpreis:
8 000 HUF
Boldogfai Farkas Sándor (1907-1970) DN Férfi portré - első a qualitas, második a rentabilitas bronz egyoldalas emlékérem (115mm) T:1- erősen patinás
31529.

Boldogfai Farkas Sándor (1907-1970) DN "Férfi portré - első a qualitas, második a rentabilitas" bronz egyoldalas emlékérem (115mm) T:1- erősen patinás

Rufpreis:
6 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF