Moderne Beischläge, Fantasiemünzen

Zahl der Lose: 118

ifj. Szlávics László (1959-) 2011. Nagy Magyarok / Eötvös Loránd aranyozott Cu emlékérem tanúsítvánnyal (40mm) T:PP
31755.

ifj. Szlávics László (1959-) 2011. "Nagy Magyarok / Eötvös Loránd" aranyozott Cu emlékérem tanúsítvánnyal (40mm) T:PP

Rufpreis:
1 400 HUF
Ifj. Szlávics László (1959-) DN Szent Korona emlékérem részben aranyozott, peremén jelzett Ag emlékérem kapszulában, tanúsítvánnyal (10g/0.925/30mm) T:PP
31756.

Ifj. Szlávics László (1959-) DN "Szent Korona emlékérem" részben aranyozott, peremén jelzett Ag emlékérem kapszulában, tanúsítvánnyal (10g/0.925/30mm) T:PP

Rufpreis:
3 000 HUF
ifj. Szlávics László (1959-) 2011. Nagy Magyarok / Munkácsy Mihály 1844-1900 részben aranyozott Cu emlékérem (30mm) T:PP
31757.

ifj. Szlávics László (1959-) 2011. "Nagy Magyarok / Munkácsy Mihály 1844-1900" részben aranyozott Cu emlékérem (30mm) T:PP

Rufpreis:
1 600 HUF
Ifj. Szlávics László (1959-) 2012. Szent-Györgyi Albert / Nagy magyarok ezüstözött Cu emlékérem (40mm) T:PP patina
31758.

Ifj. Szlávics László (1959-) 2012. "Szent-Györgyi Albert / Nagy magyarok" ezüstözött Cu emlékérem (40mm) T:PP patina

Rufpreis:
1 400 HUF
ifj. Szlávics László (1959-) DN Nagy Magyarok - Szent Margit 1242-1270 aranyozott fém emlékérem kapszulában (40mm) T:PP apró ujjlenyomat
31759.

ifj. Szlávics László (1959-) DN "Nagy Magyarok - Szent Margit 1242-1270" aranyozott fém emlékérem kapszulában (40mm) T:PP apró ujjlenyomat

Rufpreis:
2 000 HUF
ifj. Szlávics László (1959-) 2011. Nagy Magyarok / Liszt Ferenc 1811-1886 ezüstözött Cu emlékérem kapszulában (40mm) T:PP patina
31760.

Rufpreis:
1 600 HUF
DN Nemzetünk nagyjai - Nagy Imre kétoldalas Ag emlékérem tanúsítvánnyal (15g/0,333/35mm) T:PP ujjlenyomat
31761.

DN "Nemzetünk nagyjai - Nagy Imre" kétoldalas Ag emlékérem tanúsítvánnyal (15g/0,333/35mm) T:PP ujjlenyomat

Rufpreis:
2 000 HUF
DN Nemzetünk Nagyjai - A hidrogénbomba atyja - Teller Ede / Isten áldd meg a magyart! kétoldalas ezüstözött fém emlékérem (35mm) T:PP
31762.

DN "Nemzetünk Nagyjai - "A hidrogénbomba atyja - Teller Ede / Isten áldd meg a magyart!" kétoldalas ezüstözött fém emlékérem (35mm) T:PP

Rufpreis:
2 000 HUF
DN Nemzetünk nagyjai - Széchenyi István kétoldalas Ag emlékérem tanúsítvánnyal (15g/0,333/35mm) T:PP kis patina
31763.

DN "Nemzetünk nagyjai - Széchenyi István" kétoldalas Ag emlékérem tanúsítvánnyal (15g/0,333/35mm) T:PP kis patina

Rufpreis:
2 000 HUF
DN Nemzetünk nagyjai - Wesselényi Miklós kétoldalas Ag emlékérem tanúsítvánnyal (15g/0,333/35mm) T:PP kis patina
31764.

DN "Nemzetünk nagyjai - Wesselényi Miklós" kétoldalas Ag emlékérem tanúsítvánnyal (15g/0,333/35mm) T:PP kis patina

Rufpreis:
2 000 HUF
DN Nemzetünk nagyjai - Klapka György kétoldalas Ag emlékérem tanúsítvánnyal (15g/0,333/35mm) T:PP
31765.

DN "Nemzetünk nagyjai - Klapka György" kétoldalas Ag emlékérem tanúsítvánnyal (15g/0,333/35mm) T:PP

Rufpreis:
2 000 HUF
DN Nemzetünk nagyjai - IV. Béla kétoldalas Ag emlékérem tanúsítvánnyal (10,37g/0,999/35mm) T:PP
31766.

DN "Nemzetünk nagyjai - IV. Béla" kétoldalas Ag emlékérem tanúsítvánnyal (10,37g/0,999/35mm) T:PP

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF