https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Militaria

Zahl der Lose: 95

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
1993. Nemzetközi Katonaszakács Verseny Budapest festett fém jelvény (35mm) T:2 Hungary 1993. International Military Chef Competition Budapest painted metal badge (35mm) C:XF
32549.

1993. "Nemzetközi Katonaszakács Verseny Budapest" festett fém jelvény (35mm) T:2 Hungary 1993. "International Military Chef Competition Budapest" painted metal badge (35mm) C:XF

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Zahl der Gebote:
0
1998. Hadtörténeti Intézet és Múzeum 1918 - 1998 egyoldalas, zöld üvegplakett (~104-105mm) T:1
32550.

1998. "Hadtörténeti Intézet és Múzeum 1918 - 1998" egyoldalas, zöld üvegplakett (~104-105mm) T:1

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
8 000 HUF
21,62
EUR
,
23,53
USD
Zahl der Gebote:
0
2002. A Szolgálati Jel arany fokozata kitüntetés, mellszalagon, szalagsávval, eredeti dísztokban T:1 NMK.: 789.
32551.

2002. "A Szolgálati Jel arany fokozata" kitüntetés, mellszalagon, szalagsávval, eredeti dísztokban T:1 NMK.: 789.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
20 000 HUF
54,05
EUR
,
58,82
USD
Zahl der Gebote:
0
Kiss Kovács Gyula (1922-1984) 2002. Zrínyi Miklós 1620-1664 / A Zrínyi Miklós Katonai Akadémiától kétoldalas, öntött Br plakett (~123-129mm) T:1-
32552.

Kiss Kovács Gyula (1922-1984) 2002. "Zrínyi Miklós 1620-1664 / A Zrínyi Miklós Katonai Akadémiától" kétoldalas, öntött Br plakett (~123-129mm) T:1-

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 000 HUF
10,81
EUR
,
11,76
USD
Zahl der Gebote:
0
ifj. Szlávics László (1959-) DN 125 éves a Magyar Honvédség / Gróf Andrássy Gyula bronz emlékérem (40mm) T:1-
32553.

ifj. Szlávics László (1959-) DN "125 éves a Magyar Honvédség / Gróf Andrássy Gyula" bronz emlékérem (40mm) T:1-

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 400 HUF
6,49
EUR
,
7,06
USD
Zahl der Gebote:
0
DN Magyar Néphadsereg - 1514-1848-1919 kétoldalas, öntött bronz emlékérem, eredeti sérült tokban (80mm) T:1-
32554.

DN "Magyar Néphadsereg - 1514-1848-1919" kétoldalas, öntött bronz emlékérem, eredeti sérült tokban (80mm) T:1-

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,11
EUR
,
8,82
USD
Zahl der Gebote:
0
DN. Magyar Szabadságharcos Világszövetség - 1956. Okt. 23. / Pro Patria Et Libertate ezüstpatinázott jelvény mellszalaggal T:1
32555.

DN. "Magyar Szabadságharcos Világszövetség - 1956. Okt. 23. / Pro Patria Et Libertate" ezüstpatinázott jelvény mellszalaggal T:1

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,11
EUR
,
8,82
USD
Zahl der Gebote:
0
DN MHS Összetett Honvéd Verseny festett fém kitűző (20x) (29x18mm) cirill feliratú beütéssel rendelkező fém dobozkában T:1-
32556.

DN "MHS Összetett Honvéd Verseny" festett fém kitűző (20x) (29x18mm) cirill feliratú beütéssel rendelkező fém dobozkában T:1-

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Zahl der Gebote:
0
Kitüntetéseink, I. sz. függelék, magyar katonai kitüntetések felsorolása a Horthy-korszakból, képábrázolással, keménypapírra ragasztva, 1944-ig. Kiadta a Magyar Királyi Térképészeti Intézet. Modern másolat (!), kartonon, 28x42 cm
32557.

"Kitüntetéseink, I. sz. függelék", magyar katonai kitüntetések felsorolása a Horthy-korszakból, képábrázolással, keménypapírra ragasztva, 1944-ig. Kiadta a Magyar Királyi Térképészeti Intézet. Modern másolat (!), kartonon, 28x42 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
3 000 HUF
8,11
EUR
,
8,82
USD
Zahl der Gebote:
6
Ausztria 1928. Tirol Emlékérem 1914-1918 bronz kitüntetés mellszalag nélkül. A Haza védelmezői 1914-1918, Tirol. Szign.: TJ T:1-,2 Austria 1928. Tyrol Commemorative Medal 1914-1918 bronze medallion without ribbon Das Land Tirol - den Verteidgern des Vaterlandes 1914-1918. Sign: TJ C:AU,XF
32558.

Ausztria 1928. "Tirol Emlékérem 1914-1918" bronz kitüntetés mellszalag nélkül. "A Haza védelmezői 1914-1918, Tirol". Szign.: TJ T:1-,2 Austria 1928. "Tyrol Commemorative Medal 1914-1918" bronze medallion without ribbon "Das Land Tirol - den Verteidgern des Vaterlandes 1914-1918". Sign: TJ C:AU,XF

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Zahl der Gebote:
6
Franciaország 1863. Második francia intervenció Mexikóban 1862-1863 kétoldalas jelzett Ag kitüntetés mellszalagon. Szign.: Barre (br.15,35g/30mm) T:3 France 1863. Second French intervention in Mexico 1862-1863 hallmarked Ag decoration on ribbon. Sign: Barre (br.15,35g/30mm) C:F
32559.

Franciaország 1863. "Második francia intervenció Mexikóban 1862-1863" kétoldalas jelzett Ag kitüntetés mellszalagon. Szign.: Barre (br.15,35g/30mm) T:3 France 1863. "Second French intervention in Mexico 1862-1863" hallmarked Ag decoration on ribbon. Sign: Barre (br.15,35g/30mm) C:F

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
30 000 HUF
81,08
EUR
,
88,24
USD
Zahl der Gebote:
0
Kuvait DN Kuvaiti Légierő fém sapkajelvény Beewyse London gyártói jelzéssel T:1- Kuwait ND Kuwait Airforce metal cap badge with Beewyse London makers mark C:AU
32560.

Kuvait DN "Kuvaiti Légierő" fém sapkajelvény "Beewyse London" gyártói jelzéssel T:1- Kuwait ND "Kuwait Airforce" metal cap badge with "Beewyse London" maker's mark C:AU

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Zahl der Gebote:
1

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Unsere Kontakte

Öffnungszeiten

  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Unsere Seiten

© 2011-2024 Darabanth Briefmarkenhandel und Numiskatik GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Direktübertragung

Los im Warenkorb

Gesamtsumme

Weiter einkaufen
  Zur Kasse