Flohmarkt

Zahl der Lose: 448

4 db nagyméretű kávés zsák, jutazsák, 120x100 cm körül
11890.

Rufpreis:
2 400 HUF
Hagyományos vajköpülő. Fa, fém vasalatokkal, korának megfelelő állapotban, m: 38 cm, nyél: 73 cm
11891.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,03
7,65
32
Beck ételmelegítő tál. Üveg, fém tartóval és fedővel. Eredeti dobozában, használt, sérülésmentes állapotban, 42x25x13 cm
11892.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,03
7,65
11893.

Rufpreis:
4 000 HUF
Tájkép (vízpart templommal), gobelin, dekoratív, üvegezett fa keretben, 12,5x16,5 cm (külső méret: 20,5x25 cm)
11894.

Rufpreis:
4 000 HUF
Virágcsokor, gobelin, dekoratív, üvegezett fa keretben, 14x17,5 cm (külső méret: 22x25,5 cm)
11895.

Rufpreis:
4 000 HUF
Pillangós dohányzóasztali készlet, 4 db-os. Kézműves, poncolt alpakka. Jelzés nélkül, kopásnyomokkal, tálca mérete: 29x16,5 cm
11896.

Rufpreis:
4 000 HUF
Schimmel és Társa Rt. Bp.-Rákosfalva (illóolaj és vegyészeti gyár), parfüm alapanyag (Orosz kölnivízolaj, Tuko), 2 üveg, parafadugóval, ill. címeres fém plombával lezárva, tartalommal
11897.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,95
6,47
17
Hathor és Maat papirusz, feltekert állapotban. 30x44cm
11898.

Rufpreis:
2 000 HUF
Retró fűszertartó és olaj ecet tartó, alumínium, üveg betétekkel, műanyag fedővel. 10x15x16cm
11899.

Rufpreis:
8 000 HUF
Jelzett alpakka kínáló edényke. d: 12 cm
11900.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,08
88,24
Designer festett korall nyaklánc. 58g
11901.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,14
147,06

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF