Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 369

Dobos Lajos (1921-2012): Ülő női akt. Akvarell, papír, jelzett. Üvegezett, dekoratív fakeretben. 23x33 cm.
10060.

Rufpreis:
8 000 HUF
Dobrovits Ferenc (1941-1988): Csendélet. Olaj, farost, jelzett. Hátoldalán autográf felirattal és ajándékozási sorokkal. Dekoratív keretben. 60x50 cm
10061.

Rufpreis:
24 000 HUF
64,86
70,59
10062.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,65
52,94
E. Tassy Klára (1922-2001): Őszi táj. Gouache, karton, jelezve jobbra lent, sérült, részben javított, 30×40 cm
10063.

Rufpreis:
3 000 HUF
10064.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,92
20,59
Egri Mária: Gácsi Mihály. Bp., 1977, Corvina, 4p.+12 (reprodukciók) t. Kiadói illusztrált karton mappában,
10065.

Rufpreis:
3 000 HUF
Élesdy István (1912-1987): Lovak az istállóban. Akvarell, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben. Foltos paszpartuval. 27,5x44 cm
10066.

Rufpreis:
10 000 HUF
27,03
29,41
Élesdy István (1912-1987): Régi római házak, 1940. Rézkarc, papír, jelzett, foltos. Üvegezett fakeretben. 30x19,5 cm
10067.

Rufpreis:
2 000 HUF
Ember János, működött a XX. sz. első felében-közepén: Kisgyerek nyuszival. Pasztell, papír, jelezve jobbra lent. Sarkaiban vágott. 62×40 cm
10068.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,32
26,47
Fajó János (1937-2018): Keresztek. Szitanyomat, karton. Jelzés nélkül. Lapméret: 29,5x28,5 cm.
10069.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,11
117,65
Farkasfalvi Imre (1874-1943): Gróf Széchenyi István portréja. Rézkarc, papír, jelzett. Lap széle kissé sérült. 15x9 cm
10070.

Rufpreis:
5 000 HUF
Feszt László, ifj. (1957-): Sabaria, 1991-95. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (200/28). Lap bal felső sarkában törésnyommal. 11×22,5 cm
10071.

Rufpreis:
2 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF