Bücher: Religion

Zahl der Lose: 30

Jehlicska Ferenc: Az emberi élet a keresztény erkölcstanban. Bp., 1908, Stephaneum. 223 p. Kiadói papírkötésben, volt könyvtári példány.
17263.

Rufpreis:
2 000 HUF
10
Szalay Attila: Egy katolikus tomista közíró antimodernista írásai a XXI. sz.-ban. Válogatott jegyzetek, cikkek (II. rész) 2009-2017. Bp., 2018, szerzői. Kiadói papírkötés.
17264.

Rufpreis:
2 000 HUF
19
Müller Lajos: A római index. Nevezetesebb tiltott könyvek jegyzéke. Katolikus Kultúrkönyvtár VII. köt. Bp., 1932., Magyar Kultúra. Második kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé foltos borítóval, kissé laza fűzéssel, intézményi bélyegzésekkel.
17265.

Rufpreis:
2 000 HUF
1938 Missziós Ifjuság. IX. évf. 1., 3-10. számok. 1937-1938. Képes folyóirat. Rákospalota, Szalézi Művek, (Don Bosco-ny.) Félvászon-kötésben, egy szám hiánnyal, és egy kettős számmal.
17266.

Rufpreis:
2 800 HUF
7,57
8,24
Lázár Imre: Keresztény zarándokhelyek Egyiptomban. Utazás a Szent Család nyomában. Bp., 2001, Panoráma. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés.
17267.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,95
6,47
Lippay Lajos: Krisztus szülőföldjén. A megváltó halálának 1900 éves jubileumára. DOM Katolikus Könyvek. I. köt. Bp., (1933), Szent István Társulat. Kiadói egészvászon kötésben.
17268.

Rufpreis:
1 200 HUF
Szent István Könyvek 2 kötete: Prohászka Ottokár: A bűnbocsánat szentsége. (15. sz.) Bp., 1924, Szent István-Társulat. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval, címlapon tulajdonosi névbejegyzéssel, első és utolsó néhány lap kissé foltos. + Dr. Weszely Ödön: Korszerű nevelési problémák (45. sz.) Bp., 1927, Szent István-Társulat. Kiadói papírkötés.
17269.

Rufpreis:
1 800 HUF
Kiss János: A Szeplőtelen előtt - szentbeszéd. Temesvár, 1905, Csanádi Egyházmegye Könyvnyomtartó Műhelyében. 16p. Kiadói papírkötés, hajtásnyommal.
17270.

Rufpreis:
1 000 HUF
Dr. Lajos Iván: Németország háborús esélyei a német szakirodalom tükrében. Pécs, 1939, Pécsi Egyetemi Könyvkiadó és Nyomda. Kiadói papírkötés, sérült gerinccel, néhány ceruzás jelöléssel.
17271.

Rufpreis:
2 000 HUF
Mester János: Bosco Szent János nevelői rendszere. Bp., 1936, Korda Rt.. 54 p. Papírkötésben, kissé foltos borítóval, címlapon kisebb szakadással.
17272.

Rufpreis:
1 200 HUF
Tíz év a béke szolgálatában. Szerk. és kiadja: Az Országos Béketanács Katolikus Bizottsága. Bp., (1960), Egyetemi-ny., 47 p. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói tűzött papírkötés.
17273.

Rufpreis:
1 800 HUF
Kézikönyv a vallásról. Ford.: Szepesy Gyula. Bp.,1961., Kossuth. Kiadói egészvászon-kötés.
17274.

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF