https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 146

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Bakay Dóra (szerk.): Cousteau kapitány a Calypso fedélzetén. Bp., 1993, Gulliver. Színes és fekete-fehér képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói kartonált papírkötésben.
15096.

Bakay Dóra (szerk.): Cousteau kapitány a Calypso fedélzetén. Bp., 1993, Gulliver. Színes és fekete-fehér képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói kartonált papírkötésben.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 200 HUF
3,24
EUR
,
3,53
USD
Zahl der Gebote:
1
Baktay Ervin: A boldog völgy országa. Barangolások Kasmirban. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp.,[1934],Franklin, 220+1 p. + 57 (fekete-fehér képtáblák) t.+2 (térképek) t. Kiadói dúsan aranyozott egészvászon sorozatkötésben, kissé kopott
15500.

Baktay Ervin: A boldog völgy országa. Barangolások Kasmirban. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp.,[1934],Franklin, 220+1 p. + 57 (fekete-fehér képtáblák) t.+2 (térképek) t. Kiadói dúsan aranyozott egészvászon sorozatkötésben, kissé kopott

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 800 HUF
7,57
EUR
,
8,24
USD
Zahl der Gebote:
0
Cholnoky Jenő (1870-1950): Égen, földön. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp.,[1935],Franklin, 197+2 p. Szövegközti és egészoldalas térképekkel. kétoldalas fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói dúsan aranyozott egészvászon sorozatkötésben. Borítók kopásnyomokkal, a gerinc kissé szakadt. Exlibris pecséttel.
15501.

Cholnoky Jenő (1870-1950): Égen, földön. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp.,[1935],Franklin, 197+2 p. Szövegközti és egészoldalas térképekkel. kétoldalas fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói dúsan aranyozott egészvászon sorozatkötésben. Borítók kopásnyomokkal, a gerinc kissé szakadt. Exlibris pecséttel.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 400 HUF
6,49
EUR
,
7,06
USD
Zahl der Gebote:
0
Sten Bergman: A viharok hazájában. Természettudományos kutatóutazás a Kurili-szigeteken. Fordította: Dr. Cholnoky Béla. A Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp., é.n., Franklin. Egész oldalas fekete-fehér fotókkal (73) illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon sorozatkötésben, kopott kissé szakadozott borítóval. Volt könyvtári példány.
15502.

Sten Bergman: A viharok hazájában. Természettudományos kutatóutazás a Kurili-szigeteken. Fordította: Dr. Cholnoky Béla. A Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp., é.n., Franklin. Egész oldalas fekete-fehér fotókkal (73) illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon sorozatkötésben, kopott kissé szakadozott borítóval. Volt könyvtári példány.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 800 HUF
4,86
EUR
,
5,29
USD
Zahl der Gebote:
0
[Bergman, Sten (1895-1975)] Sten Bergman: A viharok hazájában. Természettudományos kutatóutazás a Kurili-szigeteken. Fordította: Dr. Cholnoky Béla. A Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Bp.,[1934], Franklin, 221+3 p. + 32 (Fekete-fehér fotókkal) t. Kiadói dúsan aranyozott egészvászon sorozatkötésben, kopott borítóval.
15503.

[Bergman, Sten (1895-1975)] Sten Bergman: A viharok hazájában. Természettudományos kutatóutazás a Kurili-szigeteken. Fordította: Dr. Cholnoky Béla. A Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Bp.,[1934], Franklin, 221+3 p. + 32 (Fekete-fehér fotókkal) t. Kiadói dúsan aranyozott egészvászon sorozatkötésben, kopott borítóval.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Zahl der Gebote:
0
Chun Károly: Mélytengerek világa. Fordította: Dr. Szilárdy Zoltán. Fekete-fehér fotókkal illusztrált, térképekkel. Kiadói dúsan aranyozott egészvászon sorozatkötésben, kissé kopott borítóval, egy belső oldalon tintafoltokkal.
15504.

Chun Károly: Mélytengerek világa. Fordította: Dr. Szilárdy Zoltán. Fekete-fehér fotókkal illusztrált, térképekkel. Kiadói dúsan aranyozott egészvászon sorozatkötésben, kissé kopott borítóval, egy belső oldalon tintafoltokkal.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 800 HUF
4,86
EUR
,
5,29
USD
Zahl der Gebote:
0
Italo Balbo: Diadalmas szárnyak. A második olasz óceánrepülés. Fordította Gáspár Miklós. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp., é. n., Franklin-Társulat. Kiadói aranyozott egészvászon sorozat-kötésben, kopott borítóval és gerinccel. Tulajdonosi bejegyzéssel, elülső oldalon firkákkal, kissé foltos lapokkal.
15505.

Italo Balbo: Diadalmas szárnyak. A második olasz óceánrepülés. Fordította Gáspár Miklós. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp., é. n., Franklin-Társulat. Kiadói aranyozott egészvászon sorozat-kötésben, kopott borítóval és gerinccel. Tulajdonosi bejegyzéssel, elülső oldalon firkákkal, kissé foltos lapokkal.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,32
EUR
,
4,71
USD
Zahl der Gebote:
0
Loránth László: Pesti képeskönyv. Bp., 1937, Pantheon. Kiadói kartonált papírkötés, papírborítékban, a papírboríték kopott, szakadt, a gerincén a papírboríték hiányos, Gazdag fekete-fehér képanyaggal, a kép alatt versekkel.
15507.

Loránth László: Pesti képeskönyv. Bp., 1937, Pantheon. Kiadói kartonált papírkötés, papírborítékban, a papírboríték kopott, szakadt, a gerincén a papírboríték hiányos, Gazdag fekete-fehér képanyaggal, a kép alatt versekkel.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 800 HUF
10,27
EUR
,
11,18
USD
Zahl der Gebote:
0
Vegyes Miskolccal kapcsolatos tétel, 8 db:   Takarék Szövetkezetek Borsod -Abaúj Zemplénben.;   Miskolc. Képes városkalauz.;   Komáromy József: Adatok Miskolc korai településtörténetéhez.;   Beráné Nemes Éva: Diósgyőri Gépgyár Munkásainak 1944 szeptember 21.-i háborúellenes tüntetése.;   Kilián István: Irodalmi diáktársaság Miskolcon a reformkorban.;  Internacionalisták Borsod-Abaúj-Zemplén megyében.;   A miskolci nyomdászat emlékei.;   Dobrossy István: Miskolc társadalmának átalakulása az ipar és a kereskedelem szerkezete 1929-1949 között. Különlenyomat.;
15509.

Vegyes Miskolccal kapcsolatos tétel, 8 db: Takarék Szövetkezetek Borsod -Abaúj Zemplénben.; Miskolc. Képes városkalauz.; Komáromy József: Adatok Miskolc korai településtörténetéhez.; Beráné Nemes Éva: Diósgyőri Gépgyár Munkásainak 1944 szeptember 21.-i háborúellenes tüntetése.; Kilián István: Irodalmi diáktársaság Miskolcon a reformkorban.; Internacionalisták Borsod-Abaúj-Zemplén megyében.; A miskolci nyomdászat emlékei.; Dobrossy István: Miskolc társadalmának átalakulása az ipar és a kereskedelem szerkezete 1929-1949 között. Különlenyomat.;

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 400 HUF
6,49
EUR
,
7,06
USD
Zahl der Gebote:
0
Régiónk és Tolna megye a két világháború között. Szerk.: Dobos Gyula. Szekszárd, 2004., Tolna Megyei Önkormányzat Levéltára. Kiadói papírkötés.
15510.

Régiónk és Tolna megye a két világháború között. Szerk.: Dobos Gyula. Szekszárd, 2004., Tolna Megyei Önkormányzat Levéltára. Kiadói papírkötés.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
4 800 HUF
12,97
EUR
,
14,12
USD
Zahl der Gebote:
1
2006 Görögök Budapesten. Szerk.: Fokasz Nikosz. Budapesti Negyed. XI. évf. 4. sz. 2006. tél. (54. sz.) Bp.,2006, Budapest Főváros Levéltára. Kiadói papírkötésben.
15514.

2006 Görögök Budapesten. Szerk.: Fokasz Nikosz. Budapesti Negyed. XI. évf. 4. sz. 2006. tél. (54. sz.) Bp.,2006, Budapest Főváros Levéltára. Kiadói papírkötésben.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 200 HUF
3,24
EUR
,
3,53
USD
Zahl der Gebote:
1
Vegyes tétel (3 db): szerző Rozs András: Baranyai Levéltári Füzetek (123). A Turul Szövetség Szervezete Pécsett 1923-1945. Pécs, 1989. Papírkötés. Baranyai Levéltári Füzetek (149). A népinémet mozgalom erősödése az Anshlusst követően a Dunagőzhajózási Társaság pécsvidéki bányatelepein. Pécs, 1992. Papírkötés. Tanulmányok Pécs történetéből 5-6. Pécs, 1999., Pécs Története Alapítvány.
15517.

Vegyes tétel (3 db): szerző Rozs András: Baranyai Levéltári Füzetek (123). A Turul Szövetség Szervezete Pécsett 1923-1945. Pécs, 1989. Papírkötés. Baranyai Levéltári Füzetek (149). A népinémet mozgalom erősödése az Anshlusst követően a Dunagőzhajózási Társaság pécsvidéki bányatelepein. Pécs, 1992. Papírkötés. Tanulmányok Pécs történetéből 5-6. Pécs, 1999., Pécs Története Alapítvány.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Zahl der Gebote:
0

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Unsere Kontakte

Öffnungszeiten

  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Unsere Seiten

© 2011-2024 Darabanth Briefmarkenhandel und Numiskatik GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Direktübertragung

Los im Warenkorb

Gesamtsumme

Weiter einkaufen
  Zur Kasse