Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 146

Gvadányi József:Pöstyéni förödés a mellyet egy magyar lovas ezredbűl való százados az ottan történt mulatságos dolgokkal, élő magyar nyelven, versekbe foglalt, ... Bp., 1921, Rózsavölgyi, 45+2+II+3 p. Az 1787-es kiadás faksimile kiadása. Kiadói papírkötés
15060.

Gvadányi József:Pöstyéni förödés a' mellyet egy magyar lovas ezredbűl való százados az ottan történt mulatságos dolgokkal, élő magyar nyelven, versekbe foglalt, ... Bp., 1921, Rózsavölgyi, 45+2+II+3 p. Az 1787-es kiadás faksimile kiadása. Kiadói papírkötés

Rufpreis:
1 000 HUF
Bihari Mór: Óbuda felszabadulása és küzdelme az életért. Bp., 1965, MSZMP III. Kerületi Pártbizottsága. Kiadói papírkötés.
15061.

Rufpreis:
1 000 HUF
Dr. Károly István: Budapesti utcajegyzék. 1981., Bp., Panoráma. Kiadói kartonált papírkötés. Térkép melléklettel a hátuljában.
15062.

Rufpreis:
1 000 HUF
Mecsek és környéke. Útikalauz. Karádi Károly (szerk). Bp., 1979., Ajándékozási bejegyzéssel. Hátoldalában térképpel. Műbőr kötéssel.
15063.

Rufpreis:
1 000 HUF
Vigh Károly (szerk): Fejezetek Losonc történetéből. Pozsony., 2000., Kalligram., első kiadás. fekete-fehér ábrákkal. kartonált papírkötés , jó állapotban.
15064.

Rufpreis:
1 000 HUF
Orbán Balázs: A Székelyföld. Válogatás. Szerk.: Katona Tamás. Kósa László utószavával. Bp., 1982, Európa. Kiadói papírkötés.
15065.

Rufpreis:
1 200 HUF
15066.

Rufpreis:
2 800 HUF
7,57
8,24
Bölöni Farkas Sándor: Napnyugati utazás. Napló. Budapest, én, Helikon. Irodalmi. Kiadói egészvászon kötés, papírborítóval, jó állapotban.
15067.

Rufpreis:
1 600 HUF
Tahin Gyula: Szentendre. Bp. én., Corvina. Kartonált papírkötéssel, jó állapotban. + Botocska Péter: Nagykőrös. Bp. én, Corvina. Kartonált papírkötéssel, jó állapotban.
15068.

Rufpreis:
1 000 HUF
15069.

Rufpreis:
1 800 HUF
Janusz Podlecki - Wiktor Zin: Kraków - Rzeczywstosc i fantazja. Krakkó, 1983, Krajowa Agencja Wydawnicza. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrálva. Lengyel és angol nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
15070.

Rufpreis:
1 200 HUF
15071.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF