Bücher: Militaria

Zahl der Lose: 27

Dr. Haltenberger Mihály: A világháború geográfiája. 6 térképpel. Bp., 1915, Tisza Testvérek. Kiadói papírkötés, hátsó kötéstábla ragasztott, kopottas állapotban.
16537.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,46
64,71
16538.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,24
47,06
16539.

Rufpreis:
5 000 HUF
Militärgeographie des südwestlichen Kriegsschauplatzes.. Mit 15 Beilagen, 11 im Text eingehefteten Skizzen und 40 Landschaftsbildern. Wien 1908. 88p. Német nyelven. Elvált kiadói papírborítékban, kissé foltos borítóval. Borítón, címlapon és az egyik kihajtható mellékleten K.u.k. Husarenregiment Herzog Artur von Conaught und Strathearn (Császári és Királyi 4. Arthur connaughti és strathearni herceg huszárezred) bélyegzőivel, címlapon tulajdonosi névbejegyzéssel. Előzéklapon 1918. évi datálású, hódmezővásárhelyi 51-es honvéd tüzér magyar ny. tollas bejegyzéseivel. Néhány kissé foltos lappal. / With paper binding parted.
16540.

Rufpreis:
5 000 HUF
Eduard Wagner: Hieb- und Stichwaffen. Prága,1978,Artia. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, amatőr papír védőborítóban.
16541.

Rufpreis:
5 000 HUF
Dr. Szalai János: A pénzügyőrség negyedszázada. Bp., 1972, Zrínyi. Kiadói műbőr kötés, jó állapotban.
16542.

Rufpreis:
3 000 HUF
16543.

Rufpreis:
2 800 HUF
7,57
8,24
Bak József - Bak Ferenc: Hadihajók II. Típuskönyv. Bp., é.n., Zrínyi Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés
16544.

Rufpreis:
2 800 HUF
7,57
8,24
16545.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,95
6,47
Alexander Ruttkay: Umenie Kované V. Zbraniach. Bratislava/Pozsony, 1978., Pallas. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.;  + Türkenschatz. Die Schatzkammer Band 29. Die Schatzkammer Band 29. Leipzig, 1974, Im Prisma-Verlag. Fekete-fehér képanyaggal. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötésben.;
16546.

Rufpreis:
1 400 HUF
Vegyes lőfegyverekkel kapcsolatos tétel, cseh nyelven, izgalmas képanyaggal, 3 db:   Ludise Letosníková: Lovecké zbrane v Cechách. Vadászfegyverek Csehszlovákiában. Prága, 1980., Státní zemedelské nakladatelství. Cseh nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.;   Jaroslav Lugs: Strelci a carostrelci. Praha,1973,Nase vojsko. Cseh nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.;   Karol K. Kulasík: Puskarstvo. Remeslo Piatich Storoci. Bratislava/Pozsony, 1978, Pallas. Cseh nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.;
16547.

Rufpreis:
2 800 HUF
7,57
8,24
Gerhard Förster - Peter Hoch - Reinhold Müller: Uniformen europäischer Armeen. Berlin, 1978., Militärverlag der DDR- Gazdag képanyaggal illusztrált. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötésben.
16548.

Rufpreis:
1 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF