Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 227

Pusztai László: Magyar öntöttvasművesség. Bp, 1978, Műszaki. Fekete-fehér fotókkal gazdagon illusztrálva. Kiadói egészvászon kötésben, kiadó papír védőborítóban, a papírborítón kis szakadásokkal.
16710.

Rufpreis:
1 200 HUF
3,18
3,43
Pataky Dénes: A magyar rézmetszés története. A XVI. századtól 1850-ig. Bp.,1951, Közoktatásügyi Kiadóvállalat. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói félvászon-kötés, a borítón kopásnyomokkal.
16711.

Rufpreis:
1 800 HUF
4,77
5,14
13
Tóth Pál - Czeglédi Zsolt: Csodálatos Magyarország. Debrecen, én., TKK. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
16712.

Rufpreis:
1 200 HUF
3,18
3,43
Dudichné Vendl Mária - Koch Sándor: A drágakövek, különös tekintettel a mesterséges drágakövekre. Bp., 1991., Novorg. Reprint kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, szép állapotban.
16713.

Rufpreis:
1 400 HUF
3,71
4,00
1926-1941 Magyar Iparművészet 6 száma. Változó állapotban. + 1939 Művészet. 1939. 27. sz., ceruzás jegyzettel.
16714.

Rufpreis:
1 200 HUF
3,18
3,43
Philipp Clarisse: Czóbel. Bp., 1979, Corvina. Harmadik kiadás. Színes képekkel illusztrált. Kiadói egészvászon kötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóval.
16715.

Rufpreis:
1 200 HUF
3,18
3,43
Borsos Miklós üzenete 77 képben. Kratochwill Mimi művészettörténész bevezető tanulmányával. Borsosné Kéry Ilona utószavával. Bp., 1994, Dunakönyv. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
16716.

Rufpreis:
1 800 HUF
4,77
5,14
2 db építészet témájú könyv: Moravánszky Ákos: Antoni Gaudi. Architektúra. Bp., 1984, Akadémiai Kiadó. Második kiadás. Kiadói kartonált papírkötés. + Hervé, Lucien: Az építészet nyelve. Fényképek Paul Valéry szövegéhez. Bp., 1983, Corvina. Gazdag fekete-fehér fotóanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötésben, kissé sérült gerinccel és borítóval.
16717.

Rufpreis:
1 800 HUF
4,77
5,14
1911 Művészet folyóirat X. évf. 8 száma, közte 2 sérülttel.
16718.

Rufpreis:
1 200 HUF
3,18
3,43
Berkovits Ilona: Zichy Mihály. Bp., 1977, Corvina (Offset-ny.), (12) p.+12 t. (reprodukciók). Magyar, angol, német és francia nyelven. Kiadói illusztrált papírmappában, hiánytalan.
16719.

Rufpreis:
1 200 HUF
3,18
3,43
Fernand Léger: I maestri del colore. Életrajzával és munkáinak színes illusztrációival. Miláno., 1964, Spadem, foltos papírborítóval.
16720.

Rufpreis:
1 000 HUF
2,65
2,86
Vámossy Ferenc: Korunk építészete. Bp., 1974., Gondolat., egészvászon- kötés, papír védőborítóban. jó állapotban. Megjelent 10 000 példányban.
16721.

Rufpreis:
1 600 HUF
4,24
4,57

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF