Bücher: Architektur, Kunst Zahl der Lose: 227
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2759654
16710
430
Books: Architecture, Art
Pusztai László: Magyar öntöttvasművesség. Bp, 1978, Műszaki. Fekete-fehér fotókkal gazdagon illusztrálva. Kiadói egészvászon kötésben, kiadó papír védőborítóban, a papírborítón kis szakadásokkal. 2759635
16711
430
Books: Architecture, Art
Pataky Dénes: A magyar rézmetszés története. A XVI. századtól 1850-ig. Bp.,1951, Közoktatásügyi Kiadóvállalat. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói félvászon-kötés, a borítón kopásnyomokkal. 2759619
16712
430
Books: Architecture, Art
Tóth Pál - Czeglédi Zsolt: Csodálatos Magyarország. Debrecen, én., TKK. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
2763328
16713
430
Books: Architecture, Art
Dudichné Vendl Mária - Koch Sándor: A drágakövek, különös tekintettel a mesterséges drágakövekre. Bp., 1991., Novorg. Reprint kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, szép állapotban. 2763116
16714
430
Books: Architecture, Art
1926-1941 Magyar Iparművészet 6 száma. Változó állapotban. + 1939 Művészet. 1939. 27. sz., ceruzás jegyzettel. 2481842
16715
430
Books: Architecture, Art
Philipp Clarisse: Czóbel. Bp., 1979, Corvina. Harmadik kiadás. Színes képekkel illusztrált. Kiadói egészvászon kötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóval.
2256323
16716
430
Books: Architecture, Art
Borsos Miklós üzenete 77 képben. Kratochwill Mimi művészettörténész bevezető tanulmányával. Borsosné Kéry Ilona utószavával. Bp., 1994, Dunakönyv. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. 2760753
16717
430
Books: Architecture, Art
2 db építészet témájú könyv: Moravánszky Ákos: Antoni Gaudi. Architektúra. Bp., 1984, Akadémiai Kiadó. Második kiadás. Kiadói kartonált papírkötés. + Hervé, Lucien: Az építészet nyelve. Fényképek Paul Valéry szövegéhez. Bp., 1983, Corvina. Gazdag fekete-fehér fotóanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötésben, kissé sérült gerinccel és borítóval. 2763593
16718
430
Books: Architecture, Art
1911 Művészet folyóirat X. évf. 8 száma, közte 2 sérülttel.
2728835
16719
430
Books: Architecture, Art
Berkovits Ilona: Zichy Mihály. Bp., 1977, Corvina (Offset-ny.), (12) p.+12 t. (reprodukciók). Magyar, angol, német és francia nyelven. Kiadói illusztrált papírmappában, hiánytalan. 2741705
16720
430
Books: Architecture, Art
Fernand Léger: I maestri del colore. Életrajzával és munkáinak színes illusztrációival. Miláno., 1964, Spadem, foltos papírborítóval. 2742152
16721
430
Books: Architecture, Art
Vámossy Ferenc: Korunk építészete. Bp., 1974., Gondolat., egészvászon- kötés, papír védőborítóban. jó állapotban. Megjelent 10 000 példányban. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF