Sportpreise und Sportgedenkmedaillen

Zahl der Lose: 126

Konkoly Sugár József (1887-) DN KEAC jelzett Ag sportérem (17,31g/0.990/33mm) T:2 ph.
31455.

Konkoly Sugár József (1887-) DN "KEAC" jelzett Ag sportérem (17,31g/0.990/33mm) T:2 ph.

Rufpreis:
5 000 HUF
Körmendi Frimm Jenő (1886-1959) 1918. MTK (Magyar Testgyakorlók Köre) bronz emlékplakett szignó nélkül, hátoldalán Nk 100 staf. 1918. IX. 8. gravírozással (44x43mm) T:2 HP 2338.
31456.

Körmendi Frimm Jenő (1886-1959) 1918. "MTK (Magyar Testgyakorlók Köre)" bronz emlékplakett szignó nélkül, hátoldalán "Nk 100 staf. 1918. IX. 8." gravírozással (44x43mm) T:2 HP 2338.

Rufpreis:
3 000 HUF
Magdányi Antal (1902-) 1947. Műegyetemi Athletikai és Football Club bronz emlékérem az MAFC 50. évfordulójára (60mm) T:2 ph.
31457.

Magdányi Antal (1902-) 1947. "Műegyetemi Athletikai és Football Club" bronz emlékérem az MAFC 50. évfordulójára (60mm) T:2 ph.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,65
9,41
Matzon Frigyes (1909-1986) 1932. Pénzintézeti Központ Tisztviselőinek Sportegyesülete 1923 ezüstözött bronz díjérem Arkanzas Bp. gyártói jelzéssel (50mm) T:1-,2 patina TP 1800.
31458.

Matzon Frigyes (1909-1986) 1932. "Pénzintézeti Központ Tisztviselőinek Sportegyesülete 1923" ezüstözött bronz díjérem "Arkanzas Bp." gyártói jelzéssel (50mm) T:1-,2 patina TP 1800.

Rufpreis:
2 400 HUF
Ifj. Szlávits László (1959-) 1996. Magyar Sportért egyoldalas, öntött bronz emlékérem, eredeti tokban (77mm) T:1-
31459.

Rufpreis:
3 000 HUF
Zsákodi Csiszér János (1883-1953) ~1930. Csengery Antal a Polgári Iskola Megteremtője 1868. / Ép testben ép lélek bronz emlékérem mellszalagon (36mm) T:2
31460.

Zsákodi Csiszér János (1883-1953) ~1930. "Csengery Antal a Polgári Iskola Megteremtője 1868. / Ép testben ép lélek" bronz emlékérem mellszalagon (36mm) T:2

Rufpreis:
2 000 HUF
~1900. Magyar Országos Torna Szövetség ezüstözött bronz jelvény (53x41mm) T:2 / Hungary ~1900. Hungarian National Gymnastics Federation silver plated bronze badge (53x41mm) C:XF
31461.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,08
88,24
1902. Ép testben ép lélek - Versenydíj / Bp. VI. ker. áll. főgymn. 902. VI/25. jelzett Ag díjérem szalagon (12g/0.800/30mm) T:1- patina
31462.

1902. "Ép testben ép lélek - Versenydíj / Bp. VI. ker. áll. főgymn. 902. VI/25." jelzett Ag díjérem szalagon (12g/0.800/30mm) T:1- patina

Rufpreis:
2 800 HUF
7,57
8,24
1904. Nemzeti Sport - 1904 Gyermekverseny tőr bronz emlékérem füllel (24x32mm) T:1-
31463.

1904. "Nemzeti Sport - 1904 Gyermekverseny tőr" bronz emlékérem füllel (24x32mm) T:1-

Rufpreis:
1 400 HUF
~1910. Kecskeméti Sport Club bronz emlékérem eredeti dísztokban, benne Weil Alajos órás és ékszerész Kecskemét matricával (50mm) T:1- patina
31464.

~1910. "Kecskeméti Sport Club" bronz emlékérem eredeti dísztokban, benne "Weil Alajos órás és ékszerész Kecskemét" matricával (50mm) T:1- patina

Rufpreis:
1 600 HUF
~1910. Műegyetemi Athletikai és Football Club Versenydíja jelzett Ag díjérem Oertel Berlin gyártói jelzéssel (14,33g/0.800/34x26mm) + ~1940. Műegyetemi Athletikai és Football Club Versenydíja öntött, ezüstözött bronz díjérem (33x25mm) T:2,2- kis ph.
31465.

~1910. "Műegyetemi Athletikai és Football Club Versenydíja" jelzett Ag díjérem "Oertel Berlin" gyártói jelzéssel (14,33g/0.800/34x26mm) + ~1940. "Műegyetemi Athletikai és Football Club Versenydíja" öntött, ezüstözött bronz díjérem (33x25mm) T:2,2- kis ph.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,65
9,41
~1910. MTE kétoldalas bronz díjérem erősen sérült mellszalagon (40mm) + 1938. Munkás Testedző Egyesület - MTE 1908-1938 kétoldalas bronz díjérem (38mm) T:2
31466.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF