Musik, Noten, Instrumenten

Zahl der Lose: 23

Fém hangolósíp, eredeti dobozában
14600.

Rufpreis:
2 800 HUF
7,57
8,24
Csenki Imre: Bazsarózsa: 99 cigány népdal. Bp., 1969. Zeneműkiadó DEDIKÁLT Kiadói papírkötésben
14601.

Rufpreis:
2 000 HUF
Hölzer Tamás: Szórakoztató zenei lexikon. Bp.,2003., Enciklopédia Kiadó. Kiadói papírkötés
14602.

Rufpreis:
1 000 HUF
1943 Dóczy József nótáskönyve. Bp., Bárd Ferenc és Fia, 24 p. A borító Fenyves Sándor munkája. Kiadói spirálfűzéses papírkötésben.
14603.

Rufpreis:
1 600 HUF
14604.

Rufpreis:
1 200 HUF
14605.

Rufpreis:
1 600 HUF
cca 1910 Lily von Markus, Konzert-Direktion. Wien, Ignaz Kugel, 14 p. Márkus Lili magyar zongoraművész fellépéseinek ismertető füzete, német, francia és angol nyelven. Kiadói tűzött papírkötés, jó állapotban.
14606.

Rufpreis:
1 200 HUF
1913 Bartók Béla (1881-1945) posztumusz Kossuth-díjas zeneszerző, zongoraművész, népzenekutató saját kezűleg írt levele, Hendel Ödön tanár részére. Benne Hendel iránti személyes érdeklődése mellett érdekes zenei témákat is érint (,,...A magyar népdalkiadást végre elvállalta egyrészt a Kisfaludy Társaság, másrészt a Rózsavölgyi cég.) Két beírt oldal, végén autográf aláírással (barátjaként, csak mint ,,Béla írta alá). Hozzá eredeti, szintén saját kezűleg megírt borítékja (ennek hátoldalán Bartók teljes neve is olvasható). + Egy további, szintén Hendel Ödön részére címzett boríték (1912). A borítékok sérültek.
14607.

1913 Bartók Béla (1881-1945) posztumusz Kossuth-díjas zeneszerző, zongoraművész, népzenekutató saját kezűleg írt levele, Hendel Ödön tanár részére. Benne Hendel iránti személyes érdeklődése mellett érdekes zenei témákat is érint (,,...A magyar népdalkiadást végre elvállalta egyrészt a Kisfaludy Társaság, másrészt a Rózsavölgyi cég.") Két beírt oldal, végén autográf aláírással (barátjaként, csak mint ,,Béla" írta alá). Hozzá eredeti, szintén saját kezűleg megírt borítékja (ennek hátoldalán Bartók teljes neve is olvasható). + Egy további, szintén Hendel Ödön részére címzett boríték (1912). A borítékok sérültek.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,16
176,47
17
Bartók Béla levelei. (Az utolsó két év gyűjtése). Összegyűjtötte és sajtó alá rendezte: Demény János. Bp., 1951, Művelt Nép Kiadói kopott félvászon kötés.
14608.

Rufpreis:
1 000 HUF
Dr. Kesztler Lőrinc: Az összhangzattan elméleti és gyakorlati tankönyve. Bp., 1928, Rozsnyai Károly Könyv- és Zeneműkiadása. Kiadói papírkötés, néhány ceruzás jelöléssel.
14609.

Rufpreis:
1 800 HUF
Urbán Gábor: Gyöngyszemek I. 25 régi magyar népdal 3 szólamra. Középfokú iskolák számára. Összeáll. és feldolg.: - - . Makó, 1931, szerzői kiadás (Bp., Zeneműny.), 32 p. Kiadói tűzött papírkötés, kissé foltos borítóval. A szerző által DEDIKÁLT.
14610.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,95
6,47
Guinness Jazz-zenészek lexikona. Ki kicsoda a jazzben? Főszerk.: Colin Larkin. Bp., 1993, Kossuth, 480 p. Kiadói műbőr-kötés, kiadói papír védőborítóban
14611.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF