Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 289

1990. Nemzetközi Gasztronómiai Verseny / Budapesti Tavaszi Fesztivál kétoldalas, öntött bronz érem füllel (97mm) T:1-
31066.

1990. "Nemzetközi Gasztronómiai Verseny / Budapesti Tavaszi Fesztivál" kétoldalas, öntött bronz érem füllel (97mm) T:1-

Rufpreis:
2 000 HUF
1992. Fáy András 1786-1864 / A Takarékossági Mozgalomban végzett kiváló munkáért bronz plakett eredeti dísztokban (75x143mm) T:1-  Hungary 1992. András Fáy 1786-1864 / For the excellent work in the Thrift Movement bronze plaque in original case (75x143mm) C:AU
31067.

1992. "Fáy András 1786-1864 / A Takarékossági Mozgalomban végzett kiváló munkáért" bronz plakett eredeti dísztokban (75x143mm) T:1- Hungary 1992. "András Fáy 1786-1864 / For the excellent work in the Thrift Movement" bronze plaque in original case (75x143mm) C:AU

Rufpreis:
6 000 HUF
1993. Abádszalók 1993. C.I.C. (Nemzetközi Vadászati és Vadvédelmi Tanács) egyoldalas mázas kerámia plakett zöld színű műbőr talapzaton (~100mm, talapzat:195x150mm) T:1-
31068.

1993. "Abádszalók 1993. C.I.C. (Nemzetközi Vadászati és Vadvédelmi Tanács)" egyoldalas mázas kerámia plakett zöld színű műbőr talapzaton (~100mm, talapzat:195x150mm) T:1-

Rufpreis:
2 000 HUF
1969. Védd meg! A proletárok hatalmát 1919 - 1969 egyoldalas, falra akasztható kerámia plakett (106x131mm) T:2 kis ü.
31069.

1969. "Védd meg! A proletárok hatalmát 1919 - 1969" egyoldalas, falra akasztható kerámia plakett (106x131mm) T:2 kis ü.

Rufpreis:
1 000 HUF
1996. A Honfoglalás 1100. évfordulója jelzett Ag emlékérem, peremén 497 sorszámmal (93,08g/0.925/50mm) T:1- (PP) patina
31070.

Rufpreis:
36 000 HUF
97,30
105,88
1997-2011. Harsányi János Főiskola - Budapest / PROFESSOR HONORIS CAUSA (Tiszteletbeli professzor) aranyozott fém medál, láncon dísztokban (70mm) T:1-
31071.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,32
26,47
~1990. DH (Danubius Hotels) - Az év dolgozója kétoldalas bronz plakett. Szign.: SZGY (123mm) T:1- patina
31072.

~1990. "DH (Danubius Hotels) - Az év dolgozója" kétoldalas bronz plakett. Szign.: SZGY (123mm) T:1- patina

Rufpreis:
3 000 HUF
1999. Az árvíz- és belvízvédekezésért a Vízügyi Szolgálattól aranyozott bronz emlékérem (30mm) Az 1998. és 1999. évi sikeres árvíz- és belvízvédekezésben végzett áldozatos munkájáért karton díszlapon, az adományozott nevével, Katona Kálmán miniszter aláírásával T:BU
31073.

1999. "Az árvíz- és belvízvédekezésért a Vízügyi Szolgálattól" aranyozott bronz emlékérem (30mm) "Az 1998. és 1999. évi sikeres árvíz- és belvízvédekezésben végzett áldozatos munkájáért" karton díszlapon, az adományozott nevével, Katona Kálmán miniszter aláírásával T:BU

Rufpreis:
2 000 HUF
1999. Szent László bisquit porcelán jubileumi emlékérem (41mm) T:1
31074.

1999. "Szent László" bisquit porcelán jubileumi emlékérem (41mm) T:1

Rufpreis:
2 000 HUF
2000. A Magyar Gyógyszerész Kamara a Millennium emlékezetére kétoldalas Br emlékérem eredeti díszdobozában (42mm) T:1
31075.

2000. "A Magyar Gyógyszerész Kamara a Millennium emlékezetére" kétoldalas Br emlékérem eredeti díszdobozában (42mm) T:1

Rufpreis:
3 000 HUF
2000. MÉE köszönti az Államalapítás ezredik évfordulóját kétoldalas Br naptárérem (42,5mm) T:1- kis ph Adamo BP50
31076.

2000. "MÉE köszönti az Államalapítás ezredik évfordulóját" kétoldalas Br naptárérem (42,5mm) T:1- kis ph Adamo BP50

Rufpreis:
1 200 HUF
2001. 15 éves a Hungária Biztosíró Rt. / Hungária Biztosíró Rt. Az Allianz Csoport Tagja jelzett Ag emlékérem eredeti dísztokban (31,15g/0.925/42,5mm) T:PP fo.
31077.

2001. "15 éves a Hungária Biztosíró Rt. / Hungária Biztosíró Rt. Az Allianz Csoport Tagja" jelzett Ag emlékérem eredeti dísztokban (31,15g/0.925/42,5mm) T:PP fo.

Rufpreis:
7 500 HUF
20,27
22,06

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF