Plakat

Zahl der Lose: 89

1942 A hegyek lánya című film plakátja, Cserhalmi grafikája, hajtott, szakadással, 124×90 cm
14423.

Rufpreis:
90 000 HUF
243,24
264,71
Nevadai hajtóvadászat. Moziplakát (filmplakát, rácsplakát), 1940. Franchot Tone szereplésével. Rendezte: Allan Dwan. MFI Film. Litográfia, papír. Muskovszky László (1902-?) grafikája, jelzett a litográfián. Kellner Márkus Nyomda, Bp. Sérült, hiányos, hajtásnyomokkal, foltos. 95×30,5 cm / Vintage Hungarian poster of the Hollywood movie Trail of the Vigilantes, lithograph on paper, in damaged condition.
14424.

Nevadai hajtóvadászat. Moziplakát (filmplakát, rácsplakát), 1940. Franchot Tone szereplésével. Rendezte: Allan Dwan. MFI Film. Litográfia, papír. Muskovszky László (1902-?) grafikája, jelzett a litográfián. Kellner Márkus Nyomda, Bp. Sérült, hiányos, hajtásnyomokkal, foltos. 95×30,5 cm / Vintage Hungarian poster of the Hollywood movie "Trail of the Vigilantes, lithograph on paper, in damaged condition.

Rufpreis:
70 000 HUF
189,19
205,88
A láp virága, 1943. Moziplakát (filmplakát, rácsplakát). Fényes Alice (Aliz), Jávor Pál és mások szereplésével. Herczeg Ferenc regénye. Litográfia, papír. Muskovszky László (1902-?) grafikája, jelzett a litográfián. Kellner Márkus Nyomda. Erdélyi-Kárpát Film. Kováts Béla Filmreklám. Sérült, hiányos, foltos, hajtásnyomokkal 98×31,5 cm. / Vintage Hungarian poster of a movie, in damaged condition, lithograph on paper.
14425.

Rufpreis:
80 000 HUF
216,22
235,29
1957 LAtores et Remus, cirkuszi plakát, Magyar Hirdető, Bp., Athenaeum-ny., a felületén bejegyzéssel, szakadt, hajtott, 67x47 cm
14426.

1957 L'Atores et Remus, cirkuszi plakát, Magyar Hirdető, Bp., Athenaeum-ny., a felületén bejegyzéssel, szakadt, hajtott, 67x47 cm

Rufpreis:
30 000 HUF
81,08
88,24
1941 Szentendre, személyes bejelentési kötelezettség lakás, tartózkodás esetére csendőrség, munkaszolgálat, stb esetére . Nagy méretű plakát, hajtva. 62x98 cm
14427.

Rufpreis:
2 400 HUF
1873 Kazinczy-kör előadás plakát 33x20 cm
14428.

Rufpreis:
2 000 HUF
cca 1910 Országos Kamaraszínház plakát 31x45 cm Kis szakadással
14429.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,73
10,59
Eger Városi Színház plakát cca 1910-1920 49x32 cm
14430.

Rufpreis:
2 000 HUF
10
Körmöczbánya ifjusági előadás plakát cca 1910-1920 49x32 cm
14431.

Rufpreis:
2 000 HUF
1914 Művész estély a Magyar Vöröskereszt javára plakát. 28x38 cm
14432.

Rufpreis:
3 000 HUF
1922, 1924 2 db vásári reklám nyomtatvány. Orsz. Szőlő és Borgazdasági Kiállítás 10x14 cm
14433.

Rufpreis:
3 000 HUF
Kass János (1927-2010): Kiállítási plakát, 1997. Nyomat, papír, jelzés nélkül. 64x46 cm.
14434.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF