Antik

Zahl der Lose: 153

11532.

Rufpreis:
32 000 HUF
86,49
94,12
Antik afikai csontfaragás, korának megfelelő állapotban, h: 12 cm
11533.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,32
26,47
Kínai cloisonne hamutál, jelzés nélkül, kopásnyomokkal, d: 14 cm
11534.

Rufpreis:
4 800 HUF
12,97
14,12
Réz falikar párban. Új vezetékkel. 21x25 cm
11535.

Rufpreis:
6 000 HUF
Harcosok, selyemkép, Délkelet-Ázsia (Thaiföld v. Jáva?). XX. sz. Jelzés nélkül. Üvegezett fakeretben. 31x29 cm
11536.

Rufpreis:
6 000 HUF
11537.

Rufpreis:
6 000 HUF
11538.

Rufpreis:
6 000 HUF
11539.

Rufpreis:
6 000 HUF
2 db ragu és köretes tál, ezüstözött alpakka, jelzett, minimális kopásnyomokkal, d: 18-30cm
11540.

Rufpreis:
8 000 HUF
Exkluzív, nagy méretű tenyésztett gyöngy garnitúra, fehér színű, nyaklánc h: 44 cm, karlánc h: 18 cm, fülbevaló h: 4 cm
11541.

Rufpreis:
24 000 HUF
64,86
70,59
Eredeti Vintage Hermes selyem kendő gyönyörű színekben, ló motívumokkal, jelzett. 1960 körül, Párizs. Tervező: Jacques Eudel. Méret: 86x88cm.
11542.

Rufpreis:
32 000 HUF
86,49
94,12
Exkluzív, nagy méretű tenyésztett gyöngy garnitúra, nyaklánc h: 44 cm, karlánc h: 18 cm, fülbevaló h: 4 cm
11543.

Rufpreis:
24 000 HUF
64,86
70,59

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF