Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 102

Gróf Teleki Pál: Európáról és Magyarországról. Bp., 1934, Athenaeum. Második kiadás. Kiadói papírkötés, szakadt borítóval.
15650.

Rufpreis:
2 000 HUF
Séda Ernő: A kereszt diadala a félhold felett 1683-ben. Esztergom felszabadításának kátszázados évfordulója alkalmából. Esztergom, 1883. Buzárovits Gusztáv. 38 + 2 p. Fűzve, ragasztott papírgerinccel
15651.

Rufpreis:
2 000 HUF
Tamás, Andréa: La Transilvania etnica e Larbitrato di Vienna. Róma, 1940. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
15652.

Tamás, Andréa: La Transilvania etnica e L'arbitrato di Vienna. Róma, 1940. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.

Rufpreis:
2 000 HUF
15653.

Rufpreis:
5 000 HUF
Forrai Sándor: Küskarácsontól sülvester estig. Egy botra rótt középkori székely kalendárium és egyéb rovásírásos emlékeink. Bp., [1985], Múzsák. Kiadói papírborítékban,
15654.

Rufpreis:
1 000 HUF
Fiziker Róbert: Habsburg kontra HItler. A szerző által DEDIKÁLT példány. Bp., 2010. Gondolat. Kiadói papírkötésben.
15655.

Rufpreis:
4 000 HUF
3 db 1956-os témájú könyv: 1956 agyonhallgatott történelmi igazsága. H.n., é.n., k.n. 20p. Kiadói papírkötés, tollas jelölésekkel, tűzés mentén kissé foltos. + Németh Emil: Üllői úti siralom 1956 (gyötrelmes évek krónikája). Bp., 1989, Eötvös. Kiadói papírkötés, borító jobb felső sarkában kisebb felületi sérüléssel. + Csicsery-Rónay István (szerk.): Költők forradalma. Antológia 1953-1956. Bp., 1996, Occidental Press. Harmadik kiadás. Kiadói papírkötés.
15656.

Rufpreis:
2 000 HUF
Tabajdi Gábor: Budapest a titkosszolgálatok hálójában. 1945-1989. Bp., 2015, Jaffa. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
15657.

Rufpreis:
2 000 HUF
11
Lőwinger Sámuel: Hitlerizmus és bojkottmozgalom a XVI. század második felében. Bp., 1934. DEDIKÁLT példány. Kiadói sérült papírborítóval.
15658.

Rufpreis:
4 000 HUF
Hofmann, R. - Röhling, Carl: Otto von Bismarck. Ernstes und Heiteres aus dem Leben des grossen Kanzlers. Berlin, 1897, A. Hofmann & Comp. Számos egészoldalas, színes képpel illusztrálva. Német nyelven. Kiadói aranyozott, dombornyomott félbőr-kötés (H. Sperling Buchbinderei, Leipzig), kissé kopott borítóval, sérült gerinccel, belül jó állapotban.
15659.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,27
11,18
Kossuth Lajos: Irataim az emigráczióból. I. köt.: Az 1859-ki olasz háború korszaka. Bp., 1880, Athenaeum, 1 t. + XXX+(2)+526+(1) p. Második kiadás. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, márványozott lapélekkel, a borítón kis sérülésekkel, foltokkal, helyenként kissé foltos lapokkal.
15660.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,27
11,18
I. B. Brasinszkij: Szkíta kincsek nyomában. Fordította: Kovanecz Ilona. Bp.,1979,Helikon. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói papír védőborítóban, a papírborító háta foltos.
15661.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF