Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 234

Nyomdászévkönyv és utikalauz. Kiadja a Magyarországi könyvnyomdászok és betűöntők segélyező- egyesülete. Lerner Dezső (szerk). 18. évfolyam. Bp., 1916. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben. Foltos.
16599.

Rufpreis:
3 000 HUF
Nyomdász évkönyv és utikalauz. Kiadja a Magyarországi könyvnyomdai munkások egyesülete. Halász Alfréd (szerk).  Bp., 1942. Gazdagon illusztrált, fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói egészvászon kötésben. Jó állapotban.
16600.

Rufpreis:
3 000 HUF
Nyomda és rokonipari évkönyv. Székely Nyomda és Könyvkiadó Vállalat. Székely Artúr (szerk).  Bp., 1944.. Gazdagon illusztrált, fekete-fehér és részben színes illusztrációkkal. Kiadói egészvászon kötésben. Kissé kopott, jó állapotban.
16601.

Rufpreis:
3 000 HUF
16602.

Rufpreis:
3 000 HUF
Nyomda és rokonipar évkönyv. Székely nyomda és Könyvkiadó Vállalat. Nyírő Tibor (szerk).  Bp., 1940. Gazdagon illusztrált, fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben.
16603.

Rufpreis:
3 000 HUF
Nyomdászévkönyv és utikalauz. Kiadja a Magyarországi könyvnyomdászok és betűöntők segélyező- egyesülete. Novitzky N László (szerk).  Bp., 1920-1923. Gazdagon illusztrált, fekete-fehér és részben színes illusztrációkkal. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben. Gerince meglazult, kopott, foltos.
16604.

Rufpreis:
3 000 HUF
16605.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,27
11,18
Éva Forgács. El Kazovszkij. Bp., 1997, Új Művészet. Angol nyelven. Színes reprodukciókkal gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
16606.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,27
11,18
Vadas József: A magyar konstruktivízmus. Bp., 2007. Corvina. Kiadói papírkötésben
16607.

Rufpreis:
3 000 HUF
Forgács Éva: Bauhaus. Pécs,1991,Jelenkor. Első kiadás. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
16608.

Rufpreis:
2 000 HUF
In uns Dachau - Dachau bennünk. Dachaui kortárs képzőművészeti kiállítás. Vigadó Galéria, Budapest, 1989. H.n., é.n. (1989), magánkiadás. A kiállító művészek által az előzéklapon aláírt (Otto Fuchs, Winfried Herbst, Siegfried Scheibner, Jörg Kausch, Norbert Kieining stb.), össz. 13 aláírással! Fekete-fehér és színes reprodukciókkal gazdagon illusztrált. kiállítási katalógus. Kiadói egészvászon kötés.
16609.

Rufpreis:
4 000 HUF
Czirfusz György; Novák Imre: Vágy, világ, formák. Haiku-gyűjtemény Ghyczy György szitanyomataival. DEDIKÁLT! Bp., é.n., Budapesti Művészetbarátok Egyesülete. Kiadói papírkötés, kissé sérült gerinccel és kissé foltos borítóval.
16610.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF