Drucksachen

Zahl der Lose: 299

1835 Magyar hazai vándor 1835. Minden rangu és rendű olvasók számára. Szerk.: Károlyi István. Ötödik évi folyamat. Pest, 1835, Petrózai Trattner J. M. és Károlyi István, 8 sztl. lev.+172 p. Borító nélküli példány, a 2 tábla hiányzik, bejegyzésekkel, szamárfüles címlappal,kissé foltos lapokkal, tulajdonosi névbejegyzéssel és bejegyzésekkel.
14415.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,92
20,59
1838 Magyar hazai vándor 1838. Közhasznu kalendáriom minden rangu és rendü olvasók számára. Szerkesztette: Károlyi István. Nyolczadik évi folyamat. Pest, 1838., Petrózai Trattner J. M. és Károlyi István,6 sztl. lev.+167+1 p. Borító nélküli példány, javított címlappal, a 2 tábla hiányzik, bejegyzésekkel.
14416.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,92
20,59
1848 Budapesti Hiradó 1848. ápr. 11., forradalmi szám, a címlapon: Magyarország és Erdély - A pozsonyi országgyűlés berekesztve. Pest, Landerer és Heckenast-ny., 4 p. Kissé foltos, szakadt.
14417.

Rufpreis:
8 000 HUF
1848 Budapesti Hiradó 1848. márc. 25., forradalmi szám, a címlapon: Magyarország és Erdély - Egy pillantás hazánk és Európa jelen politikai viszonyaira. Pest, Landerer és Heckenast-ny., 4 p. Kissé foltos, szakadt.
14418.

Rufpreis:
8 000 HUF
1848 A Közlöny 141. száma, benne a nyílt levél a románokhoz
14419.

Rufpreis:
5 000 HUF
14420.

Rufpreis:
5 000 HUF
1857 Politikai ujdonságok III. évf. 32. sz., 1857. aug. 12., szerk.: Pákh Albert. Pest, Landerer és Heckenast-ny., 8 p., kissé sérült, ragasztott
14421.

Rufpreis:
5 000 HUF
14422.

Rufpreis:
5 000 HUF
1860 Bolond Miksa élclap I. évfolyam 3. szám, politikai karikatúrákkal, hírlap szignettával szakadással
14423.

Rufpreis:
2 000 HUF
14424.

Rufpreis:
5 000 HUF
1862 Az Üstökös, XII. köt. 23. sz., 1862. dec. 6., szerk. és kiadó-tulajdonos: Jókai Mór. Pest, Landerer és Heckenast-ny., 16 p. Számos illusztrációval. Szakadt, foltos állapotban.
14425.

Rufpreis:
5 000 HUF
1862 Az Üstökös, XII. köt. 9. sz., 1862. aug. 30., szerk. és kiadó-tulajdonos: Jókai Mór. Pest, Landerer és Heckenast-ny., 8 p. Szakadásokkal, kissé foltos.
14426.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF