Bücher: Religion

Zahl der Lose: 41

Lelki-isméretnek ösztöne, az az: egy titkos értelmű tövisses kert... Győr, 1770, Streibig. Kartonált kötés, kopottas állapotban.
17247.

Rufpreis:
10 000 HUF
27,03
29,41
11
Bozsik Pál: Az egri papnevelés története a XVIII. században 1780-ig. Hittudori értekezés. (Kézirat gyanánt). Eger, 1910, Érseki Lyceumi Könyvnyomda, 217 p. Kiadói aranyozott, dombornyomott egészvászon-kötés (Neszvadba Gy. könyvkötő, Eger), festett lapélekkel, tulajdonosi névbélyegzővel, szép állapotban.
17248.

Rufpreis:
5 000 HUF
Francolino, Balthassare: Tirocinium Theologicum. Nagyszombat, 1744. Kartonált kötés, kopottas állapotban.
17249.

Rufpreis:
5 000 HUF
17250.

Rufpreis:
3 000 HUF
[báró nagyszalatnyai Fischer István (1754-1822) egri érsek (1807-1822:)] Stephano Fischer: Collectio pastoralium, et circularium litterarum. 1808, 1810,1811,1812,1813,1814. Agriae [Eger], 1808-1814, Typis Lycei Archi-Episcopalis, 12+48,76-83; 8+63+97-117;47;8+64;36;8+37-80 p. + 2 t. Latin nyelven. Korabeli kartonált papírkötés, néhány lapszélen javításnyomokkal, néhány lap alján szúette lyukkal, possessori bejegyzéssel, bejegyzésekkel.
17251.

Rufpreis:
6 000 HUF
17252.

Rufpreis:
5 000 HUF
17253.

Rufpreis:
2 000 HUF
Zakar András: A szenvedés értéke és a megtestesülés titka. Dolgozatok a Pázmány Péter Tudományegyetem Dogmatikai Szemináriumából. Bp., 1941, szerzői magánkiadás (Stephaneum-ny.), 81 p. Kiadói papírkötés.
17254.

Rufpreis:
2 000 HUF
Fejér György: Mostani idők sziükségeihez alkalmaztatott vasárnapi, ünnepi, és alkalmatosságbeli beszédek. Tartattak - -, a pesti királyi universitásnál hit-tudomány oktatója által. Első és Negyedik rész. Pesten, 1818, Trattner János Tamás. Korabeli papírkötések, kissé kopott borítókkal, a gerinceken szakadásokkal, néhány lapon kis folttal.
17255.

Fejér György: Mostani idők' sziükségeihez alkalmaztatott vasárnapi, ünnepi, és alkalmatosságbeli beszédek. Tartattak - -, a' pesti királyi universitásnál hit-tudomány' oktatója által. Első és Negyedik rész. Pesten, 1818, Trattner János Tamás. Korabeli papírkötések, kissé kopott borítókkal, a gerinceken szakadásokkal, néhány lapon kis folttal.

Rufpreis:
4 000 HUF
[Biblia I-V. kötetben]: Ószövetségi Szentírás. A Vulgata szerint Káldi György S. J. fordítása nyomán, tekintettel az eredeti szövegre, átdolgozta, bevezetésekkel és jegyzetekkel ellátta a Szent István-Társulat Szentírás-Bizottsága. I-III. Kötet.; Újszövetségi Szentírás. A Vulgata szerint Káldi György fordítása nyomán, tekintettel az eredeti szövegre, átdolgozta, bevezetésekkel és jegyzetekkel ellátta a Szent István-Társulat Szentírás-Bizottsága. I-II. kötet. Bp.,[1930-1934, 1927-1928], Szent István-Társulat,(Stephaneum-ny.), 1019+1 p.+1 (kihajtható térkép) t., 1091+1 p., 1027+3 p.;554 p.+1 (kihajtható térkép) t.,491+1 p.+1 (kihajtható térkép) t. Aranyozott egészbőr kötésben, aranyozott lapszélekkel, kopottas borítóval
17256.

Rufpreis:
5 000 HUF
29
Csűri Lajos: Jövel Uram Jézus, Szekeresi temetési igehirdetések. Nagyszekeres, 2006. 152p. Kiadói kartonált papírkötésben
17257.

Rufpreis:
3 000 HUF
1915 Egyházi Közlöny XXVII. évf. 1-52. sz., 1915. jan. 1. - dec. 24. (Teljes évfolyam). Főszerk. és kiadó: Gerely József. Bp., Stephaneum-ny., 600 p. Fekete-fehér képekkel, korabeli hirdetésekkel. Egybekötve, aranyozott gerincű félvászon-kötésben, kissé kopott, sérült borítóval és gerinccel.
17258.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF