Militaria

Zahl der Lose: 85

Osztrák-Magyar Monarchia ~1914-1918. Magyar Királyi 310. Honvéd Gyalogezred ezüstözött tombak gomblyukjelvény T:2 ezüstözés lekopott Austro-Hungarian Monarchy ~1914-1918. 310th Royal Hungarian Honved Infantry Regiment silvered tombac buttonhole badge C:XF worn silver plating
32921.

Osztrák-Magyar Monarchia ~1914-1918. "Magyar Királyi 310. Honvéd Gyalogezred" ezüstözött tombak gomblyukjelvény T:2 ezüstözés lekopott Austro-Hungarian Monarchy ~1914-1918. "310th Royal Hungarian Honved Infantry Regiment" silvered tombac buttonhole badge C:XF worn silver plating

Rufpreis:
7 000 HUF
18,92
20,59
28
Osztrák-Magyar Monarchia ~1914-1918. U-Boat a Császári és Királyi flotta tengeralattjárós veteránjainak zománcozott fém jelvénye, hátoldalon gyártói jelzéssel T:2 zománchiba Austro-Hungarian Monarchy ~1914-1918. U-Boat Imperial and Royal Fleet Submarine Veterans enamelled metal badge, with makers mark on the back C:XF enamel error
32922.

Osztrák-Magyar Monarchia ~1914-1918. "U-Boat" a Császári és Királyi flotta tengeralattjárós veteránjainak zománcozott fém jelvénye, hátoldalon gyártói jelzéssel T:2 zománchiba Austro-Hungarian Monarchy ~1914-1918. "U-Boat" Imperial and Royal Fleet Submarine Veterans enamelled metal badge, with maker's mark on the back C:XF enamel error

Rufpreis:
20 000 HUF
54,05
58,82
Osztrák-Magyar Monarchia 1915. 3. ARMEE 1914-1915 - KARPATHEN DURCHHALTEN (3. Hadsereg átkelése a Kárpátokon 1914-1915) fém sapkajelvény Entw.F.Swoboda, Bildh.Gurschner Wien VII/2 gyártói jelzéssel (40,5x29mm) T:1-,2 Austro-Hungarian Monarchy 1915. KARPATHEN DURCHHALTEN 3. ARMEE 1941-1915 bronze plated tombac cap badge with makers mark Entw.F.Swoboda, Bildh.Gurschner Wien VII/2 (40,5x29mm) C:AU,XF
32923.

Osztrák-Magyar Monarchia 1915. "3. ARMEE 1914-1915 - KARPATHEN DURCHHALTEN (3. Hadsereg átkelése a Kárpátokon 1914-1915)" fém sapkajelvény "Entw.F.Swoboda, Bildh.Gurschner Wien VII/2" gyártói jelzéssel (40,5x29mm) T:1-,2 Austro-Hungarian Monarchy 1915. "KARPATHEN DURCHHALTEN 3. ARMEE 1941-1915" bronze plated tombac cap badge with makers mark "Entw.F.Swoboda, Bildh.Gurschner Wien VII/2" (40,5x29mm) C:AU,XF

Rufpreis:
6 000 HUF
Osztrák-Magyar Monarchia ~1915. A Császári és királyi besztercei 63. gyalogezred zománcozott bronz jelvénye, mustár sárga zománccal, hátlapon ARKANZAS BUDAPEST gyártói jelzéssel (30x27mm) T:1- zománchiba / Austro-Hungarian Monarchy ~1915. Badge of the Kaiserliche ung Königliche 63rd Infantry Regiment of Bistrita, enamelled flag shaped cap badge with mustard yellow enamel and makers mark ARKANZAS BUDAPEST on reverse (30x27mm) C:AU enamel error
32924.

Rufpreis:
55 000 HUF
148,65
161,76
Osztrák-Magyar Monarchia 1915. Isonzó-hadsereg 1915 jelzett Ag sapkajelvény, hátoldalán G. HERRMANN WIEN III. HAUPSTR. 81 gyártói jelzéssel (10,23g/43x29mm) T:1-,2 Austro-Hungarian Monarchy 1915. Isonzo-Armee 1915 marked Ag cap badge with G. HERRMANN WIEN III. HAUPSTR. 81 makers mark on the back (10,23g/43x29mm) C:AU,XF
32925.

Osztrák-Magyar Monarchia 1915. "Isonzó-hadsereg 1915" jelzett Ag sapkajelvény, hátoldalán "G. HERRMANN WIEN III. HAUPSTR. 81" gyártói jelzéssel (10,23g/43x29mm) T:1-,2 Austro-Hungarian Monarchy 1915. "Isonzo-Armee 1915" marked Ag cap badge with "G. HERRMANN WIEN III. HAUPSTR. 81" maker's mark on the back (10,23g/43x29mm) C:AU,XF

Rufpreis:
20 000 HUF
54,05
58,82
Osztrák-Magyar Monarchia 1915. Téli hadjárat a Kárpátokban - 2. Hadsereg 1914-15 Br sapkajelvény BILDH. GURSCHNER WIEN VII/2 gyártói jelzéssel (40x23mm) T:1-,2 Austro-Hungarian Monarchy 1915. WINTERFELDZUG 1914-1915 IN DEN KARPATHEN - 2. ARMEE - VIRIBUS UNITIS (Winter Expedition of the 2nd Army in the Carpathians) Br cap badge with makers mark BILDH. GURSCHNER WIEN VII/2 (40x23mm) C:AU,XF
32926.

Osztrák-Magyar Monarchia 1915. "Téli hadjárat a Kárpátokban - 2. Hadsereg 1914-15" Br sapkajelvény "BILDH. GURSCHNER WIEN VII/2" gyártói jelzéssel (40x23mm) T:1-,2 Austro-Hungarian Monarchy 1915. "WINTERFELDZUG 1914-1915 IN DEN KARPATHEN - 2. ARMEE - VIRIBUS UNITIS (Winter Expedition of the 2nd Army in the Carpathians)" Br cap badge with maker's mark "BILDH. GURSCHNER WIEN VII/2" (40x23mm) C:AU,XF

Rufpreis:
6 000 HUF
32927.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,08
88,24
1916. Károly-csapatkereszt Zn kitüntetés eredeti mellszalagon T:2 Hungary 1916. Charles Troop Cross Zn decoration with original ribbon C:XF NMK 295.
32928.

1916. "Károly-csapatkereszt" Zn kitüntetés eredeti mellszalagon T:2 Hungary 1916. "Charles Troop Cross" Zn decoration with original ribbon C:XF NMK 295.

Rufpreis:
4 000 HUF
21
1916. Vesszen Románia! 1916 zománcozott sárgaréz gomblyukjelvény (14x19mm) T:2 zománchibák
32929.

1916. "Vesszen Románia! 1916" zománcozott sárgaréz gomblyukjelvény (14x19mm) T:2 zománchibák

Rufpreis:
24 000 HUF
64,86
70,59
32930.

Rufpreis:
55 000 HUF
148,65
161,76
1917. Károly Bronz Katonai Érdemérem a katonai érdemkereszt szalagján, kardokkal aranyozott bronz kitüntetés, erősen kopott eredeti mellszalaggal, BRONZE jelzéssel a peremen. Szign.: Kautsch T:1-,2 kissé aranyozás kopott  Hungary 1917. Bronze Militarty Order of Merit on wartime ribbon with swords gilt bronze decoration, with original worn ribbon, and BRONZE hallmark on the edge. Sign.: Kautsch C:XF slightly worn gilding  NMK.: 326.
32931.

1917. "Károly Bronz Katonai Érdemérem a katonai érdemkereszt szalagján, kardokkal" aranyozott bronz kitüntetés, erősen kopott eredeti mellszalaggal, "BRONZE" jelzéssel a peremen. Szign.: Kautsch T:1-,2 kissé aranyozás kopott Hungary 1917. "Bronze Militarty Order of Merit on wartime ribbon with swords" gilt bronze decoration, with original worn ribbon, and "BRONZE" hallmark on the edge. Sign.: Kautsch C:XF slightly worn gilding NMK.: 326.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,05
58,82
1918. HONSz (A Hadirokkantak, Hadiözvegyek és Hadiárvák Országos Nemzeti Szövetsége) zománcozott bronz díszjelvény, gomblyuk jelvény (27x18mm) T:2
32932.

Rufpreis:
24 000 HUF
64,86
70,59

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF