Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 506
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2713795
10048
425
60000
Fedir Pavlovics Bezverkhnev (1918-2005), ukrán festő: Havas táj. Olaj, vászon. Jelzett. Hátoldalán autográf felirattal. Fakeretben. 50x60 cm. / Fedir Pavlovics Bezverkhnev (1918-2005), Ukrainian painter: Snowy landscape. Oil on canvas, signed. framed.
2704310
10049
425
Biai-Föglein István (1905-1974): Letört ágú fa. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 24,5×29 cm
2570730
10050
425
Biczó Judit (1915-1987): 2 db grafika. akvarell, vegyes technika 8-10 cm 2570868
10051
425
11000
2656631
10052
425
3400
Blahos Rudolf (1917-1986): Mátyás templom. (98/100) Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 26×40 cm 2704768
10053
425
6500
Bod László (1920-2001): Ülő női akt, 1966. Filctoll, papír, jelzés nélkül. Hátoldalán hagyatéki bélyegzővel. 34x27 cm. Paszpartuban.
2703016
10054
425
Boemm Ritta (1868-1948): Udvar, 1910 körül. Akvarell, karton. Jelezve balra lent. Hátoldalán korabeli címkén feliratozott. Sérült. 38x43,5 cm
2707576
10055
425
Boldizsár István (1897-1984): Semmelweis. Rézkarc, papír, jelzett. Kissé foltos, a lap szélén kis szakadással, 27,5x21,5 cm 2702988
10056
425
Bordás Ferenc (1911-1982): Jelenet. Linómetszet, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben, 18×12 cm
1960761
10057
425
2691922
10058
425
Brauer Ildikó (1954): Noé bárkája. Vegyes technika, papír, jelzett, sorszámozott művészpéldány. EA VIII/XIII. A kép hátoldalán is rajzzal, dedikációval. 41x23 cm Üvegezett keretben. 2611467
10059
425
Breznay József (1916-2012): Sétálók. Színes rézkarc, papír, jelzett. Üvegezett fa keretben, 35×28 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF