Foto

Zahl der Lose: 528

cca 1970 Fotogram, dr. Sevcsik Jenő fényképész szaktanár és szakíró gyűjteményéből 1 db jelzés nélküli vintage fotó, 16,5x11 cm
13392.

Rufpreis:
1 400 HUF
cca 1972 Skarupka Tivadar miskolci fotóművész feliratozott, vintage fotóművészeti alkotása (Baja, Szeremlei utca), ezüst zselatinos fotópapíron, 24x18 cm
13393.

Rufpreis:
2 000 HUF
Szendrő István (1908-2000): Kubikosok, 1939.X.15. Hátoldalán jelzett, feliratozott vintage fotó, 23,5x17 cm
13394.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,92
20,59
Tóth István (1923-2016): Vele, aláírt, hátoldalon feliratozott és kiállítási bélyegzőkkel ellátott fotó. Üvegezett fa keretben, 28×38 cm
13395.

Rufpreis:
80 000 HUF
216,22
235,29
cca 1992 Vámos Anna feliratozott, vintage fotóművészeti alkotása, ún. RC ezüst zselatinos fotópapíron, 13x18 cm
13396.

Rufpreis:
2 000 HUF
cca 1976 Vigovszky István esztergomi fotóművész feliratozott, vintage fotóművészeti alkotása (Salgótarján), ezüst zselatinos ún. dokufotópapíron, 23,8x15,5
13397.

Rufpreis:
2 000 HUF
1975 Veres András kazincbarcikai fotóművész hagyatékából feliratozott, pecséttel jelzett, vintage fotóművészeti alkotás (Tanya), ezüst zselatinos fotópapíron, 14x24 cm
13398.

Rufpreis:
2 000 HUF
cca 1974 Dr. Zala Sándor budapesti fotóművész pecsétjével jelzett, vintage fotóművészeti alkotás (Zalaegerszeg, Göcsej, Madonna), ezüst zselatinos fotópapíron, 24x18 cm
13399.

Rufpreis:
2 000 HUF
Íróeszközök fotogramja, jelzetlen fotó, 18×24 cm
13400.

Rufpreis:
1 600 HUF
cca 1920-1940 Művészi aktfotó, fotólap, gyűrődésekkel, apró szakadással, 12,5x8,5 cm
13401.

Rufpreis:
6 000 HUF
Női aktok, 6 db repró negatív tekercsen
13402.

Rufpreis:
2 000 HUF
A karóba húzás kellemes esete, egy régi illusztráció mai fotó nagyításban, 15x10 cm
13403.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF