Bücher: Gastronomie und Gärtnerei

Zahl der Lose: 75

17089.

Rufpreis:
4 000 HUF
17090.

Rufpreis:
2 800 HUF
7,57
8,24
Gróf Teleki Pál: Európáról és Magyarországról. Bp., 1934, Athenaeum. Kiadói papírkötés, kissé sérült.
17091.

Rufpreis:
3 000 HUF
Boczonádi Szabó Imre-Örösi Pál Zoltán : Méhgazdaság  Újpest, 1926, Boczonádi Méhészet kiadása (Nemzeti Élet Irodalmi és Nyomdavállalat, Bp.), 207 p. + [1] p.Méhész bélyegzett ex librisével Korabeli félvászon kötésben, kissé megviselt állapotban, néhány foltos lappal.
17092.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,27
11,18
Dr. Jávorka Sándor: A magyar flóra kis határozója. A rajzokat készítette Csapody Vera. 1002 növény kicsinyített rajzával. Második, bőv. kiadás. Bp., 1937, Studium. Kiadói, javított papírkötésben.
17093.

Rufpreis:
3 000 HUF
Bánffyhunyadi Hunyadi Erzsébet: Húsok. Marhahúsok, borjuhúsok, sertéspecsenyék, malacpecsenyék, juhpecsenyék, báránypecsenyék,rostonsültek. Körítések. Burgonya, zöldségfélék, vegyes körítések. Szárnyasok,vadak, halak, mártások. 400 recept. Bp.,én.,Singer és Wolfner. Kiadói papírkötés, kissé foltos, szakadt borítóval, szakadt címlappal.
17094.

Rufpreis:
2 400 HUF
61
Táplálkozzunk helyesen sorozat 2 kötete:  Együnk zöldfőzeléket! Tanácsok - ételleírások.;  Gyümölcsételek. Receptek - tanácsok. Tegyünk el télire gyümölcsöt. Bp., én., Stádium. Kiadói papírkötés, kopott, szakadt borítókkal. + A mi süteményes könyvünk. Váncza sütőpor könyve. Bp., é.n., Váncza, 8 sztl. lev. Kiadói tűzött papírkötés, kopott, foltos, szakadt borítóval, a hátsó borító hiányos.
17095.

Rufpreis:
2 400 HUF
17096.

Rufpreis:
2 800 HUF
7,57
8,24
1934 Borászati zsebnaptár, Bp., Pátria Irod. Váll. és Nyomdai Rt., 190 p., korabeli hirdetésekkel, kissé viseltes, kiadói papírkötésben
17097.

1934 Borászati zsebnaptár, Bp., "Pátria" Irod. Váll. és Nyomdai Rt., 190 p., korabeli hirdetésekkel, kissé viseltes, kiadói papírkötésben

Rufpreis:
2 400 HUF
17098.

Rufpreis:
2 800 HUF
7,57
8,24
Nagy Gyula: A hybro broilertartás kézikönyve. Bp., 1978., Hunniahibrid. Kiadói papírkötés. Megjelent 2000 példányban. + Holdas Sándor: A broiler hazájában. (Az amerikai baromfitenyésztésről.) Bp., 1968., Mezőgazdasági. Kiadói kissé szakadt papírkötés. Megjelent 28000 példányban.
17100.

Rufpreis:
1 200 HUF
17101.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,03
7,65

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF