Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 415

Wehner Tibor: Szárnyas idő. Drégely László művészete. 2007, Glória. Kiadói kartonált kötés, kisebb sérülésekkel.
16661.

Rufpreis:
6 000 HUF
16662.

Rufpreis:
6 000 HUF
Kandinsky. Hauptwerke aus dem Centre Georges Pompidou Paris. (Kiállítási katalógus). Szerk.: Karin Thomas. Köln, 1999, DuMont. Gazdag fekete-fehér és színes képanyaggal illusztrálva, Vaszilij Vasziljevics Kandinszkij műveinek reprodukcióival. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
16663.

Rufpreis:
4 000 HUF
Dr. Kacziány Géza: A női szépség a festőművészetben. A Pesti Napló előfizetői számára készült kiadás. [Bp., 1911], Pesti Napló (Stephaneum-ny.), 32 p. + 128 t. + 12 t. (színes műmellékletek). Gazdag fekete-fehér és színes képanyaggal illusztrálva. Kiadói aranyozott, dombornyomott szecessziós egészvászon-kötés, Dárday és Cservenka-kötés, a borítón kis kopásnyomokkal és foltokkal, az első lapok kissé sérültek.
16664.

Rufpreis:
4 000 HUF
XIX-XX. századi magyar festészet. Szerk.: Ibos Éva. Kisújszállás, 2007, Pannon-Literatúra Kft. Szynes és fekete.fehér képekkel, többe közt Munkácsy Mihály, Ferenczy Károly, Vaszary János, Aba-Novák Vilmos, Márffy Ödön, Bortnyik Sándor, Kassák Lajos, Korniss Dezső, Anna Margit műveinek reprodukcióival illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
16665.

Rufpreis:
4 000 HUF
Cifka Péter, Friss Gábor, Kertész István, Tótfalusi István: Képek és jelképek. Bp., 1988, Móra. Kiadói kartonált papírkötés. Bakelit lemez melléklet nélkül
16666.

Rufpreis:
4 000 HUF
1934 Magyar Művészet folyóirat X. évf. 1-12. sz., teljes évfolyam. A Szinyei Merse Pál-Társaság megbízásából kiadja az Athenaeum Rt. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Korabeli, kissé kopott, foltos egészvászon mappában, változó állapotban.
16667.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,73
10,59
16668.

Rufpreis:
3 000 HUF
Szilágyi Lenke: Fotóbrancs. 1994, Budapest Galéria. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
16669.

Rufpreis:
1 400 HUF
16670.

Rufpreis:
2 400 HUF
16671.

Rufpreis:
2 400 HUF
Matthias Arnold: Henri de Toulouse-Lautrec. 1864-1901. The Theatre of Life. Köln, 1992., Taschen. Angol nyelven. Kiadói papírkötés.
16672.

Rufpreis:
2 800 HUF
7,57
8,24

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF