Landkarten

Zahl der Lose: 110

cca 1900-1910 Mezőhegyes m. k. ménesbirtoknak és környékének talajtérképe. Felvette: Inkey Béla. A M. Kir. Földtani Intézet Évkönyve XI. köt. XV. tábla. 1 : 75.000. Bp., Grund V. utódai, szélén néhány kis szakadással, 64x44,5 cm
13773.

Rufpreis:
3 000 HUF
1930 Budapest és környéke térképe, 1 : 75.000, M. Kir. Állami Térképészet, kissé viseltes állapotban, 62x47 cm
13774.

Rufpreis:
1 000 HUF
cca 1920 Magyarország közigazgatási térképe, rajta a trianoni ideiglenes határ. Terv.: Kogutowicz Manó. 1 : 900.000. Bp., Magyar Földrajzi Intézet Rt., sérülésekkel, ragasztott, 116x83 cm
13775.

cca 1920 Magyarország közigazgatási térképe, rajta a "trianoni ideiglenes határ". Terv.: Kogutowicz Manó. 1 : 900.000. Bp., Magyar Földrajzi Intézet Rt., sérülésekkel, ragasztott, 116x83 cm

Rufpreis:
8 000 HUF
Szeged 1850-es térképének modern reprintje,. 75x60 cm
13776.

Rufpreis:
3 000 HUF
13
1934 Budai hegyek, Kirándulók térképe 1. sz., M. Kir. Állami Térképészeti Intézet, hajtva, foltos, szakadt, 93x61 cm
13777.

Rufpreis:
1 200 HUF
cca 1900 Nagycsákány és Zalalövő térkép vászonra kasírozva
13778.

Rufpreis:
1 000 HUF
1969 Tátra térkép, Tatry i Pieniny, 1:75.000, Warszawa, Wydawnictw Kartograficznych, hajtott, 70x84 cm
13779.

Rufpreis:
1 400 HUF
1957 A Magyar Népköztársaság közigazgatási térképe Kossuth-címerrel, kiadja: Kartográfiai Vállalat, 75×112 cm
13780.

Rufpreis:
6 000 HUF
cca 1920 A régi Kolozsvár 3 db kézzel rajzolt térkép pauszon 22x14 cm
13781.

Rufpreis:
3 000 HUF
Palaestina zur zeit Jesu. Melo, Weimar 1822. Színezett rézmetszetű térkép Palesztína Jézus idejében. 27x33 cm
13782.

Rufpreis:
5 000 HUF
cca 1920-1930 Csonka-Magyarország térképe, körbevágott, kissé sérült, 26x17,5 cm
13783.

Rufpreis:
1 000 HUF
cca 1920-1930 Győr-Moson vármegye közigazgatási térképe, 1:400,000, tervezte: Tallián Ferenc, szakadt, 26x26 cm
13784.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF