Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 315

10096.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,68
82,35
Hajdú Katalin (1932-): Csendélet. Monotípia, papír, jelzett. Paszpartuban. 41x28,5 cm
10097.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,73
10,59
Hajtun Klára (1924-1997): Petőfi: Jövendölés. Monotípia, papír, jelzett, paszpartuban, lapszéli elszíneződéssel és kisebb törésnyommal, 34x25,5 cm
10098.

Hajtun Klára (1924-1997): Petőfi: "Jövendölés". Monotípia, papír, jelzett, paszpartuban, lapszéli elszíneződéssel és kisebb törésnyommal, 34x25,5 cm

Rufpreis:
7 000 HUF
18,92
20,59
Halasi Horváth István (1904-1994): Olvasó lány. Olaj, vászon. Jelzett. 60x82 cm
10099.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,84
41,18
10100.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,84
41,18
Hárencz János (1899-1969): Lovasszekér. Olaj, karton, jelezve jobbra lent. Üvegezett fakeretben, 11×14,5 cm
10101.

Rufpreis:
9 500 HUF
25,68
27,94
Hásznyuk László (1939- ): Téli ház. Akvarell, papír, jelzett. Sérült paszpartuban. 14x19cm
10102.

Rufpreis:
3 000 HUF
Hepp Edit (1947-): Országos Levéltár. Rézkarc, papír, jelzett, 39x30 cm Hátoldalán a Magyar Rézkarcoló Művészek Szövetségének pecsétjével
10103.

Rufpreis:
3 000 HUF
Herman Lipót (1884-1972): Udvarrészlet napfoltokkal, 1938. Olaj, karton, jelezve jobbra lent. Kétoldalas mű, hátoldalán autográf felirattal és egy teraszt megörökítő vázlattal. Dekoratív, Üvegezett fakeretben, 21×26 cm.
10104.

Rufpreis:
42 000 HUF
113,51
123,53
Herman Lipót (1884-1972): Tavacska. Olaj, karton, jelezve jobbra lent. Üvegezett fakeretben, 30×40 cm
10105.

Rufpreis:
48 000 HUF
129,73
141,18
Horn Antal (1882 - ?): Erdei táj. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben. 23x14 cm
10106.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,32
26,47
id. Imre István (1918-1983): Balatoni szőlőhegy.. Rézkarc, papír, jelzett, 39x29 cm Ázásnyomokkal
10107.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF