Keramiken Zahl der Lose: 139
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2689145
11012
423
Art-ceramics
Walter Bartoli ( - ): Ravenna. Kerámia falikép. Jelzett, Hibátlan, 34x26cm
2662765
11013
423
Art-ceramics
Polgár Ildikó (1942- 2021): Mesevilág. 1960 körül. Fali kerámia, jelzés nélkül, zsűrizett, minimális lepattanásokkal a szélén. 28x24cm
2571557
11014
423
Art-ceramics
Varga Mátyás (1910-2002): Madách: Az ember tragédiája. Mázas kerámia falplasztika, jelzett, apró máz hibával, d: 18cm
2687273
11015
423
Art-ceramics
Dybisewszky Pál (1917-1978): Retró váza. jelzett, hibátlan, m:23cm 2687274
11016
423
Art-ceramics
Bán Károly (1911-1980): Retró váza, színes borsó mázakkal festett kerámia, jelzett, hibátlan m: 21 cm 2687275
11017
423
Art-ceramics
Janáky Viktor (1933-1999): mázas kerámia, retro, falidísztál, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d: 25cm 2687277
11018
423
Art-ceramics
Péter Ferenc: Retró váza kerámia . Kézzel festett, mázas kerámia, jelzett, hibátlan. M: 18 cm 2687288
11019
423
Art-ceramics
Mihály Béla: Retró váza, kerámia, jelzett, hibátlan, m: 13,5cm
2687577
11020
423
Art-ceramics
Kerezsi Györgyi (1943- ): Ikebana váza, kerámia, kopott jelzéssel, d: 26 cm
2688726
11021
423
Art-ceramics
Kun Éva (1948-): Dísz váza. Irizáló mázakkal festett kerámia. Jelzett, sérült, m: 27 cm 2690228
11022
423
Art-ceramics
Mihály Béla jelzett ikebana, kerámia, kopásnyomokkal, m: 8 cm
2691556
11023
423
Art-ceramics
Bod Éva (1924-2004): Kislány, mázas kerámia figura, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 22 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF