Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 413

Lapis András (1942-) 1991. Őszentsége II. János Pál Magyarországon jelzett Ag emlékérem dísztokban, tanúsítvánnyal (31,25g/0.999/39mm) T:1- (PP) patina
31192.

Lapis András (1942-) 1991. "Őszentsége II. János Pál Magyarországon" jelzett Ag emlékérem dísztokban, tanúsítvánnyal (31,25g/0.999/39mm) T:1- (PP) patina

Rufpreis:
10 000 HUF
27,03
29,41
Lebó Ferenc (1960-) 1992. Hungarian Telecommunications Company Limited / Budapest Lánchíd + Europa Telecom, 1992.október 12-17 / Hősök Tere Ag emlékérem pár dísztokban (31,30g és 31,28g/0.925/42,5mm) T:1- (PP) patina, ujjlenyomat
31193.

Lebó Ferenc (1960-) 1992. "Hungarian Telecommunications Company Limited / Budapest Lánchíd" + "Europa Telecom, 1992.október 12-17 / Hősök Tere" Ag emlékérem pár dísztokban (31,30g és 31,28g/0.925/42,5mm) T:1- (PP) patina, ujjlenyomat

Rufpreis:
18 000 HUF
48,65
52,94
Lebó Ferenc (1960-) 1992. Hungarian Telecommunications Company Limited / Budapest Lánchíd + Europa Telecom, 1992.október 12-17 / Hősök Tere Ag emlékérem pár sérült dísztokban (31,28g és 31,27g/0.925/42,5mm) T:1- (eredetileg PP), patina
31194.

Lebó Ferenc (1960-) 1992. "Hungarian Telecommunications Company Limited / Budapest Lánchíd" + "Europa Telecom, 1992.október 12-17 / Hősök Tere" Ag emlékérem pár sérült dísztokban (31,28g és 31,27g/0.925/42,5mm) T:1- (eredetileg PP), patina

Rufpreis:
18 000 HUF
48,65
52,94
Lebó Ferenc (1960-) 1992. Hungarian Telecommunications Company Limited / Budapest Lánchíd + Europa Telecom, 1992.október 12-17 / Hősök Tere Ag emlékérem pár műanyag dísztokban (31,33g és 31,36g/0.925/42,5mm) T:1- (PP) patina, ujjlenyomat
31195.

Lebó Ferenc (1960-) 1992. "Hungarian Telecommunications Company Limited / Budapest Lánchíd" + "Europa Telecom, 1992.október 12-17 / Hősök Tere" Ag emlékérem pár műanyag dísztokban (31,33g és 31,36g/0.925/42,5mm) T:1- (PP) patina, ujjlenyomat

Rufpreis:
15 000 HUF
40,54
44,12
Lebó Ferenc (1960-) 1992. Hungarian Telecommunications Company Limited / Budapest Lánchíd + Europa Telecom, 1992.október 12-17 / Hősök Tere Ag emlékérem pár műanyag dísztokban (31,33g és 31,35g/0.925/42,5mm) T:1- (PP) patina, ujjlenyomat
31196.

Lebó Ferenc (1960-) 1992. "Hungarian Telecommunications Company Limited / Budapest Lánchíd" + "Europa Telecom, 1992.október 12-17 / Hősök Tere" Ag emlékérem pár műanyag dísztokban (31,33g és 31,35g/0.925/42,5mm) T:1- (PP) patina, ujjlenyomat

Rufpreis:
15 000 HUF
40,54
44,12
Lebó Ferenc (1960-) 1993. Debrecen - A szabad királyi városi cím adományozásának 300. évfordulója / Lipót tallér aranyozott emlékérem műanyag tokban (42,5mm) T:1
31197.

Lebó Ferenc (1960-) 1993. "Debrecen - A szabad királyi városi cím adományozásának 300. évfordulója / Lipót tallér" aranyozott emlékérem műanyag tokban (42,5mm) T:1

Rufpreis:
2 000 HUF
Lebó Ferenc (1960-) 1996. A Honfoglalás emlékére 896-1896 / Árpád nagyfejedelem aranyozott bronz emlékérem (42,5mm) T:1,1- (eredetileg PP)
31198.

Lebó Ferenc (1960-) 1996. "A Honfoglalás emlékére 896-1896 / Árpád nagyfejedelem" aranyozott bronz emlékérem (42,5mm) T:1,1- (eredetileg PP)

Rufpreis:
1 600 HUF
Léderer Tamás (1938-) 1987. XXI. Országos Bor- és VI. Üdítőital Verseny Eger 1987 Br emlékérem eredeti, de sérült tokban (84mm) T:2
31199.

Léderer Tamás (1938-) 1987. "XXI. Országos Bor- és VI. Üdítőital Verseny Eger 1987" Br emlékérem eredeti, de sérült tokban (84mm) T:2

Rufpreis:
3 000 HUF
Léderer Tamás (1938-) 1988. Nyisztor György Emlékérem - alapítva 1977-ben / Adományozva 1988 öntött Br érem eredeti, de sérült tokban (97,5mm) T:2 patina
31200.

Léderer Tamás (1938-) 1988. "Nyisztor György Emlékérem - alapítva 1977-ben / Adományozva 1988" öntött Br érem eredeti, de sérült tokban (97,5mm) T:2 patina

Rufpreis:
4 000 HUF
Lőrincz István (1901-1985) 1931. Házaspárt és puttót ábrázoló bronz emlékérem (42mm) T:1- patina
31201.

Rufpreis:
2 000 HUF
Madarassy Walter (1909-1994) 1947. Budapest Székesfőváros Vízművei / Az Vízművek 80 éves fennállásának és az ostrom utáni újjáépítésének emlékére kétoldalas bronz plakett (83x50mm) T:2 ph., több ü.
31202.

Madarassy Walter (1909-1994) 1947. "Budapest Székesfőváros Vízművei / Az Vízművek 80 éves fennállásának és az ostrom utáni újjáépítésének emlékére" kétoldalas bronz plakett (83x50mm) T:2 ph., több ü.

Rufpreis:
1 000 HUF
Madarassy Walter (1909-1994) 1973. Budapest 1873-1973 egyoldalas, öntött bronz plakett dísztokban (78x101mm) T:1
31203.

Madarassy Walter (1909-1994) 1973. "Budapest 1873-1973" egyoldalas, öntött bronz plakett dísztokban (78x101mm) T:1

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF