Uhren

Zahl der Lose: 54

11650.

Rufpreis:
400 000 HUF
1 081,08
1 176,47
Omega automata férfi karóra, bőr szíjjal, gyönyörű állapotban, datum funkciós, d: 37mm
11651.

Rufpreis:
280 000 HUF
756,76
823,53
IWC Schaffhausen fém tokos zsebóra jelzett számlap, szerkezet jelzés nélkül, kopásnyomokkal. d: 50 mm.
11652.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,14
147,06
Casio, Edifice (Infiniti/Red Bull Racing) Limitált szériás, kiadású, quartz karóra, eredeti dobozában, modell szám: EFR 539RB-2A, leírással, pót csatt szemekkel, zafír üveg, 100m vízálló, zsanérzáras, 316L nemesacél, Neo-kijelző, dátumkijelző, kitűnő állapotban, elemcserére szorul, d: 49,5 mm
11653.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,14
147,06
Vegyes karóra tétel: összesen 23 db, benne sok mechanikus, valamint több automata replika órá: 2 db Rolex + Omega + Breitling. Mind működőképes, kb 8 db kvarc
11654.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,14
147,06
Szecessziós asztali óra, mechanikus szerkezettel, működik, kopásnyomokkal, m: 22 cm
11655.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,11
117,65
A. Robert kandalló óra, negyedütős szerkezettel, kulccsal, szépen működik, szép állapotban, jelzett: G. R. szerkezet, számlapon A. Robert m: 16x32x22 cm (Csak személyes átvétellel!!!)
11656.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,08
88,24
Glashütte, electromehanic, hajóóra, sérült, működik, d:17cm
11657.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,54
44,12
Yves Saint Lauren női, arany színű, chronograph, ébresztős, dátumos, fehér számlapos, új elem, 100m vízálló, angol használati útmutatóval. D: 35mm
11658.

Rufpreis:
24 000 HUF
64,86
70,59
11659.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,73
32,35
Szovjet asztali óra, plexi, mechanikus szerkezettel, kopott, működik, m: 14cm
11660.

Rufpreis:
8 000 HUF
Junghans electronic, fali óra, működik, kopásnyomokkal, 15x24cm
11661.

Rufpreis:
6 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF