Flohmarkt

Zahl der Lose: 546

Holland kekszes pléh doboz, zárral, kulcs hiányzik, Georg Waldmüller: Adoptálás. Című festménye nyomatával díszítve. Apró kopásnyomokkal. 22x13cm
11755.

Rufpreis:
3 000 HUF
Maxell, Retro DJ II, fejhalgató, nem használt, original csomagolásban. Stúdió minőségű hang, acél váz, mikrofonnal. Iphone, iPod, Smartphone, MP3 kompatibilis.
11756.

Rufpreis:
2 400 HUF
Füles tálca, csiszolt üvegbetéttel, ezüstözött alpakka, jelzés nélkül, kopásnyomokkal, d: 29 cm
11757.

Rufpreis:
4 000 HUF
Műbőr borítású óradoboz tartó, 12 db órának, belül kopásokkal, 32x19cm
11758.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,65
9,41
10
Réz mozsár, törővel. d:15 cm, m: 14 cm
11759.

Rufpreis:
3 000 HUF
Drótszálas gyümölcskosár, fém, jelzés nélkül, m: 22 cm
11760.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,03
7,65
Retró papírmasé parókatartó, próbababa fej, kopott, m: 25 cm
11761.

Rufpreis:
8 000 HUF
2 db kínai fali tekercs, szép állapotban, 160x45cm
11762.

Rufpreis:
8 000 HUF
4 db vegyes képtartó keret, d: 4,5cm, 6x8cm, 11x8cm
11763.

Rufpreis:
2 000 HUF
2 db női táska, kopott, 20x20, 23x28cm
11764.

Rufpreis:
3 000 HUF
Régi magyar gyermek mellény, kopott, kézzel varrott.
11765.

Rufpreis:
6 000 HUF
10 db szarv 10-27 cm
11766.

10 db szarv 10-27 cm

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF