Bücher: Religion

Zahl der Lose: 49

cca 1820 után Doctor Luther Márton életének leírása. Egyszersmind egy rövid oktatással az ő általa elkezdett reformatióról és az az által szerzett evangelika vallásról. Protestans olvasóknak. Soprony, én., Kultsár Katalin Asszony betűivel, 46 p. Korabeli papírkötés, régi intézményi bélyegzővel, a gerincen címkével.
17250.

cca 1820 után Doctor Luther Márton' életének leírása. Egyszer'smind egy rövid oktatással az ő általa elkezdett reformatióról és az az által szerzett evangelika vallásról. Protestans olvasóknak. Soprony, én., Kultsár Katalin Asszony' betűivel, 46 p. Korabeli papírkötés, régi intézményi bélyegzővel, a gerincen címkével.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,65
52,94
Miklós Béla: Az angyalhierarchiák. Bp., 1941, Stephaneum-ny., 90 p. Kiadói papírkötés.
17251.

Rufpreis:
5 000 HUF
17252.

Rufpreis:
5 000 HUF
17253.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,43
13,53
17254.

Rufpreis:
5 000 HUF
12 db piarista szerzőktől származó, ill. piarista témájú kiadvány (Balanyi György: Calasanzi Szent József élete; Jelenits István 2 könyve; Sík Sándor 3 könyve; A magyar kegyestanítórend budapesti gimnáziumának értesítője az 1935-36. iskolai évről; stb.) Vegyes állapotban.
17255.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,43
13,53
17256.

Rufpreis:
4 000 HUF
17257.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,43
13,53
Pruzsinszky József: Krisztus előtti, különösen mózesi áldozatokról. Hittudori értekezés. Vác, 1885, Mayer Sándor, 73+(1) p. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval.
17258.

Rufpreis:
2 400 HUF
Tihanyi Béla: A profécia karizmája Jeremiásnál. A Budapesti Kir. Magy. Tudományegyetemen a hittudományi doktori fokozat elnyerése végett benyujtott értekezés. (Kézirat gyanánt). Bp., 1916, Stephaneum-ny., 112 p. Kissé sérült kiadói papírkötés, ragasztott.
17259.

Rufpreis:
2 400 HUF
Csajka Ernő: A katholika egyház isteni szervezete. Hittudori értekezés. Balassagyarmat, 1890, Kék László, 85 p. Kiadói papírkötés, aranyozott lapélekkel, fakó borítóval, a gerincen ragasztott.
17260.

Rufpreis:
2 000 HUF
Gulyás István: A XVII. század katolikus aszkétikus irodalma. Palaestra Calasanctiana (A piaristák doktori értekezései az 1932. évtől) 26. sz. Bp., 1939, Élet-ny., 92+(4) p. Sérült kiadói papírkötés, a gerincen ragasztott, helyenként kissé sérült lapszélekkel, a borítón és a lapok egy részén sarokhiánnyal.
17261.

Rufpreis:
1 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF