Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 208

Fokasz Nikosz (szerk.): Identitások határán. Közösségi élet és beilleszkedési stratégiák a magyarországi görögök körében, 1949-2012. Bp., 2013, Új Mandátum. 115+127 p. Magyar és görög nyelven. Kiadói papírkötés.
15740.

Rufpreis:
1 400 HUF
Előre! Szovjet költők úttörő- és gyermekversei. Új Magyar Könyvkiadó N. V. Bp. 1952. Kiadói papír kötésben. Sérülésekkel.
15741.

Rufpreis:
900 HUF
2,43
2,65
Huszka József: Honfoglaló őreink ornamentikája. Bp., 1910. Pátria. Különlenyomat kötés nélkül, szétvált fűzéssel
15742.

Rufpreis:
800 HUF
Világ világa, virágnak virága... [Ómagyar Mária-siralom]. Bemutatja Vizkelety András. Bp., 1986, Európa. Kiadói papírkötés, kissé koszos borítóval. Mellékletként az eredeti kézirat hasonmásával.
15743.

"Világ világa, virágnak virága..." [Ómagyar Mária-siralom]. Bemutatja Vizkelety András. Bp., 1986, Európa. Kiadói papírkötés, kissé koszos borítóval. Mellékletként az eredeti kézirat hasonmásával.

Rufpreis:
1 400 HUF
A Jelcin-dosszié. Szovjet dokumentumok 1956-ról. Bp., 1993, Századvég Kiadó - 56-os Intézet. Kiadói papírkötés.
15744.

A "Jelcin-dosszié". Szovjet dokumentumok 1956-ról. Bp., 1993, Századvég Kiadó - 56-os Intézet. Kiadói papírkötés.

Rufpreis:
1 200 HUF
Dienes István: A honfoglaló magyarok fakengyele. Separatum. Folia Artchaeologica X. Bp., 1958., nyn., 125-142 p.+2 t. Kiadói papírkötés.
15745.

Rufpreis:
1 000 HUF
Duray Miklós: Ne félj, csak higgy! Beszédek és értekezések. 2004-2005. Bp., 2005., Szabad Tér. Kiadói kartonált papírkötés
15746.

Rufpreis:
1 000 HUF
Szilassy Sándor: A nagyhatalmak játékterében. Történelmi tanulmányok. DEDIKÁLT példány. Veszprém, 2002., Új Horizont - OOK-Press. Kiadói kartonált papírkötésben.
15747.

Rufpreis:
1 400 HUF
Apor Péter: Metamorphosis Transylvaniae azaz Erdélynek változása. Szerk., az utószót és a jegyzeteket írta: Tóth Gyula. Bp., 1972., Magyar Helikon. Kiadói egészvászon-kötés, szakadt borítóval, volt könyvtári példány.
15748.

Rufpreis:
1 000 HUF
Erdey Sándor: Buda ostromától a recski táborig. II. köt. Bp., 1995, Literátor. Kiadói papírkötés, kissé foltos lapélekkel.
15749.

Rufpreis:
1 000 HUF
Molnár János: Ellenforradalom Magyarországon 1956-ban. (A polgári magyarázatok bírálata). Bp., 1967, Akadémiai Kiadó, 266+(2) p. Kiadói egészvászon-kötés.
15750.

Rufpreis:
1 000 HUF
Illés Lázár: Disszidensnaplóm 1957. Bonyhád, 2002, szerzői magánkiadás. Kiadói kartonált papírkötés, volt könyvtári példány.
15751.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF