Postkartensammlungen, Lose

Zahl der Lose: 76

Kb. 160 db RÉGI városi és motívum képeslap vegyes minőségben. Húsvéti, karácsonyi és újévi üdvözlőlapok, hölgyek / Cca. 160 pre-1945 town-view and motive postcards in mixed quality: Easter, Christmas, New Year greetings, lady
20003.
Materialzeichen Materialzeichen Materialzeichen

Rufpreis:
15 000 HUF
40,54
44,12
20004.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,54
44,12
Kb. 100 db RÉGI hosszú címzéses történelmi magyar város és motívum képeslap vegyes minőségben / Cca. 100 pre-1910 historical Hungarian town-view postcards and motives in mixed quality
20005.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,08
88,24
Kb. 100 db RÉGI hosszú címzéses cseh város képeslap vegyes minőségben, lithokkal / Cca. 100 pre-1910 Czech town-view postcards in mixed quality, with lithos
20006.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,08
88,24
Kb. 100 db RÉGI hosszú címzéses osztrák város képeslap vegyes minőségben, lithokkal / Cca. 100 pre-1910 Austrian town-view postcards in mixed quality, with lithos
20007.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,08
88,24
Kb. 100 db RÉGI hosszú címzéses német város képeslap vegyes minőségben, lithokkal / Cca. 100 pre-1910 German town-view postcards in mixed quality, with lithos
20008.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,08
88,24
Kb. 195 db RÉGI hosszú címzéses külföldi város képeslap vegyes minőségben, lithokkal / Cca. 195 pre-1910 European town-view postcards in mixed quality, with lithos
20009.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,05
58,82
Kb. 100 db RÉGI olasz város képeslap vegyes minőségben / Cca. 100 pre-1945 Italian town-view postcards in mixed quality
20010.

Rufpreis:
13 000 HUF
35,14
38,24
10 db RÉGI külföldi képeslapfüzet, 2 orosz / 10 pre-1945 non-Hungarian postcard booklets, 2 Russian
20011.
Materialzeichen

Rufpreis:
8 000 HUF
20012.
Materialzeichen

Rufpreis:
2 400 HUF
Több, mint 374 db képeslap 5 db kis méretű könyvbe kötve: Németország és Ausztria 1900 és 1930 közötti időszakból, városok, tájképek, épületek, életképek, látképek / More than 374 pre-1935 postcards bound in 5 small books: Germany and Austria
20013.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,84
41,18
20014.

Rufpreis:
44 000 HUF
118,92
129,41

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF